Linjat e Jasmin Walia, në plazhin e Dubai-t (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 13 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Aktorja e “The Only Way is Essex” Jasmin Walia ka treguar linjat e saj në Dubai.
  Ajo shihet me një palë bikini në ngjyrë blu dhe është bashkë me një mike të saj e cila ka veshur gjithashtu bikini në ngjyrëblu.

  [​IMG]

  Aktorja mori pjesë në X-Factor ku ka dështuar pasi juristi Simon Cowell nuk i ka dhënë asaj një mundësi.

  Por, Jasmin nuk mund të dështojë në shfaqjen e linjave të saj elegante.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe