Lidia Banushi shtatzane ???

Diskutime tek 'Personazhe te artit dhe skenave shqiptare' filluar nga Super star, 5 Mar 2018.

 1. Super star

  Super star Primus registratum

  U be shume kohe qe bukuroshja e ekranit Shqiptar nuk eshte me prezente ne jeten e artit dhe skenes por mesa duket kjo arsye paska pasur nje kuptim te plote dhe justifikues per mungesen e saj.Ajo nuk deshiron te prononcohet per pritjen e saj te embel dhe akoma nuk dime ndonje detaj ne lidhje me bebin por nga fotoja e postuar sot zbuluam qe qe ajo pret nje femije ne jeten e saj.shpresojm qe ditet ne vijim Lidia te jete aktive per te mesuar me shume rreth shtatzanis dhe kohes te cilen po ja kushton bebit duke e fshehur larg mediave...sna ngelet gje tjeter vetem ta urojm shtatzani te mbare...urime Lidia
  2018-03-05-00-12-44-975.jpg
   
  Al-Punk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe