Libri qe ju ka lene me shume mbresa eshte ....?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Fede, 26 Jan 2018.

 1. Fede

  Fede Primus registratum

  Une do vecoja "Qielli nuk ka preferenca" te Remarque
   
  Daja and Airbourne like this.
 2. bobo

  bobo marksist-enverist

  'obelisku i zi', :)
   
  Airbourne likes this.
 3. BigVIP

  BigVIP Primus registratum

  Kane & Abel , Super liber jua sugjeroj te gjitheve
   
  Fede likes this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Hyrje.....te vite noi TORRE ne klasen e femijes tim(po te kisha) do i thosha....
  cover.jpg

  Pra ti SumSHKEP nuk ja bene dot pyetjen ....kur keni tradhetuar per here te pare??

  +nje SHPULLE ne surrat, ne i shkelm BYCEVE,edhe....ik ke shpia jote ne boj leksion per tajaret....do ishte MBYLLJA.

  Shnet.
   
 5. Johana

  Johana Forumium praecox

  Montezuma
  Oskeola, Prijesi i Seminolleve
  Mallkuar qofte ajo dite
  Fundi i foles se grenxave
  Histori te shkurtra nga Guy de Mopassan
  Fausti i Getes
  Prilli i Thyer (Ismail Kadare)
  Kush e solli Doruntinen (Ismail Kadare)
  Emblema e Dikurshme (Ismail Kadare)
  Lord of the Rings (Tolkien)
  Harry Potter Saga (Rowling0
  Twighlight Saga
  Percy Jackson (12 - 13 volumes)
  Hunger Games
  Molier

  (top of the head)
   
 6. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Me vjen mire qe ka persona qe lexojne ende!
   
 7. olofssonlarstony

  olofssonlarstony Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Numri im (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 20000 € në 5.800.000 € me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe