Libri që keni në duar?

Diskutime tek 'Letërsia' filluar nga Vals, 10 Aug 2007.

 1. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Zonja Bovari- GUSTAV FLOBER..
   
 2. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Libri qe tash jam ka e lexoj esht:"Pa atdhe nuk ka fe" autori i ketij libri esht Selman Vokshi esht liber shum i bukur :)
   
  Genti007, abs and Al-Punk like this.
 3. abs

  abs nuk e di...

  Woody Allen
  von Eric Lax
   
 4. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  dashuri ne kohe te komunizmit...bessa myftiu
   
 5. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Per momentin jam duke e lexuar librin :Bardha e temalit
   
  Sweety el likes this.
 6. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  "NOVELA TE QYTETIT TE VERIUT" TE TE MADHIT MIGJENI
   
  Solaris and Sweety el like this.
 7. Enea Xhani

  Enea Xhani Forumium maestatis

  Tani po lexoj nje liber qe eshte ne anglisht, titullohet " Building A Database Driven Website Using PHP & MySQL "
   
  Sweety el likes this.
 8. toro_loco

  toro_loco Forumium praecox

  Komploti kunder lirise- andrea stefani.
   
 9. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Tash jam tu e lexu librin:"Sikur te isha djal"
   
  Wise likes this.
 10. toro_loco

  toro_loco Forumium praecox

  Pena te arta franceze per shqiptaret. Antologji.
   
 11. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Gjenerali i ushtrise se vdekur-I.Kadare
   
  mirdita likes this.
 12. toro_loco

  toro_loco Forumium praecox

  Momente fatale - Stefan Cvajg.
   
  Sweety el likes this.
 13. toro_loco

  toro_loco Forumium praecox

  Lufta ime - Adolf Hitler
   
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Une tani jam duke e lexuar librin "Gjenerali i Ushtris se Vdekur" nga Ismajl Kadare
   
  Sonia007 likes this.
 15. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  une dje mbarova librin e adolf hitlerit ''lufta ime''.
   
 16. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Kam degjuar per kete liber thon se esht nje liber shum i mir,me vjen mir qe e ke lexuar :)
   
  Sonia007 likes this.
 17. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Fytyra e zhveshur -->Sideny Shelton dhe The memorise de Cleopatra-->Margaret George ;)
   
 18. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Sa here e ke lexuar :/
   
 19. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  po ty ca librash te pelqejne?
   
 20. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Ato me histori dhe vellimet e verdha(me mister,krim dhe polici)
  E ke lexuar Hija e Eres-Carlos ruiz zafon :) Ta rekomandoj,liber i mrekullueshme *-* ;)
   

Shpërndajeni këtë faqe