Leonora Jakupi

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga albanian_girl, 20 Aug 2003.

 1. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  rri mos ma permend leonoren se nuk me ka zen gjumi gjith naten.. /pf/images/graemlins/frown.gif i think i am in love.. /pf/images/graemlins/smile.gif :cry:
   
 2. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Eh tani edhe ti /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Shqiptarja

  Shqiptarja Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Meqe ra fjala..per dashurine, ne fakt adhurimin qe ke per kete kengetare, te rekomandoj ta veshe nje poster te madh sa faqja e murrit dhe do e kesh me lehte, me afer Leonoren! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  o mire e ke ti. /pf/images/graemlins/laugh.gif ta vendos ne mure dhe tja filloj tirone durres une.. :smash: :lol:
   
 5. mimoza bajrami

  mimoza bajrami Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  edhe une e kam pa leonoren ne miss globe ,sinqerisht me pelqeu shume sidomos paraqitja e saj elegante si cdo here tjeter .
  ju pershendes te gjithve .
  urime leonores,tung
   
 6. Artemis

  Artemis Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Leonora ne miss Globe? Totalisht amuzikale- aritmike... ca i thoni ju kur nje 'kengetare" nuk din te levize me ritmin e melodise se saj?
  ... Ajo me duket qe ne nje dite e ben nje kenge, ne nje muaj e qep nje fustan :rolleyes:

  mizerje
   
 7. mimoza bajrami

  mimoza bajrami Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  artemis greku me sa duket shume inate e paske leonoren ,por tek ne ne kosove nje fjale e urte thote "mas kaliot te mire qohet pluhur"
  po te mos ushte leonora nje kengetare e mrekullueshme dhe e mire nuk do te ishte e vetmja kengetare shqiptare pjesmarese ne ate spektakel madheshtor
  sa i perkete kenges qe ajo u paraqit me te eshte nje komponim i mrekullueshem dhe nje ndre kenget me te degjuara ne kosove , e sa i perket levizjeve te saj ajo eshte natyra e sa j e bute dhe levizjet e saj te kontrolluara me ritmin e kenges .
  ketu del se ti artemisje aritmik dhe jo muzikal...
  tung
   
 8. Artemis

  Artemis Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  mos u nxe moj se po me ben te dyshoj... nga menyra se si shkruan ti duhet te jeshe vete Leonora! :lol:
   
 9. Arjola

  Arjola Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Artem(ut) eshte shume e shemtuar per vete dhe po plas nga inati, se ngaqe eshte bo si skile prej shendetit.Po mos harro e uruar se Leonoren nuk e merr era po te dale jashta si puna jote, se ajo eshte derr femre.Rr**te Ka**i.
   
 10. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 11. Artemis

  Artemis Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  shizofrene
   
 12. Legend

  Legend Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Me falni qe po perzihem (ndosh ti pengoj dikuj),por vertet me beri te qesh Artemis kur e pyeti kete tjetren se a eshte Leonora,dhe ajo ne pergjigje u harllis tamam sikur te ishte /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Me duket qe e qellove Artemis,ama mu ne cak.
  Qesha shume dhe me fjalen "shizofrenja".
  Pak kush e di se Leonora Jakupi eshte rrahur dhe me Bleona Qerretin, e poashtu ka sulmuar Mihrije Brahen (Ne Gjermani,Frnkfurt...Isha ne publik,por fjala erdhi nga prapaskena)
  Tash le te deklarohen Bleona dhe Mihrija se sa e kane paguar Adelinen qe ta dergoje ne Emergjence ato dy jave Noren tone te dashur /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Artemis

  Artemis Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  :thumbsup: :lol: :lol: :lol: Legend
   
 14. mimoza bajrami

  mimoza bajrami Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  turp duhet te keni...
  une kam identitet dhe nese doni takohemi o ju shqipet e shqiperise po ju artemisat dhe legenat qe folni pa argumente me siguri se frigoheni me u identifiku me emrin e saket...
  tungi
   
 15. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  ajo eshte shume e mire vetem se nje gje nuk i pelqej. /pf/images/graemlins/wink.gif ka kembet e ftohta dhe gjith naten te le pa gjum sepse ka hundet e bllokume,ben gjith ate zhurme. /pf/images/graemlins/laugh.gif :tipsy: .
   
 16. Legend

  Legend Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Moza (nick i lezeqem,jo aq origjinal /pf/images/graemlins/smile.gif ) jemi skuqur,bere zjarr ne fytyre.Ne po qeshim,ti kuptoje qe po turperohemi. /pf/images/graemlins/smile.gifDakort?
  Vertet nuk dua ta ofendoj askend,por ne internet ka aq shume gjera,qe te tjeret i flasin per njerezit publik sa qe ndodh te neveritesh nga Leonora nese i lexon,e lere me nese qendrojne me fakte.
  Pse ua hap gojen njerezve pa nevoje moj vajze?
  Nuk ngopet dashuri goca dot.
  Hajt se te duam mjaft ne /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. Leonora Jakupi

  Leonora Jakupi Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Pershendetje,
  Une mendoj qe most te nervozojmi,
  Kta djaloshat vetem ja kan inati,
  Kta te Shiperis nuk e njohin mir Leonoren....

  Pra mendimi im asht :

  Leonora ti je ma e mir vetem perparah!!!!!

  Kjo tem asht e qelur VETEM per adhurust vetem ta dini ok jo palidhje per Leonore me shkru.

  Ps: Neve nuk na intereson kush e ka rrah Leonoren apo qvar Konflikti ka pasur ne Frankfurt Leonora me Mirihe Braha ju nga Shqiperi nuk dini asgje,nada,niente,nix,nichts, per Leonoren...

  Pytje :

  Me doket se Leonora dot martohet?
  Me tha njeh vajz....

  Pershendetje L.J.
   
 18. Leonora Jakupi

  Leonora Jakupi Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Nuk don askush te flas per Kengen e Leonores apo Familien ?
  Mos ju tuta une juve a /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ????

  Ani ani more........


  Hajt Tung nga .L.J.
   
 19. Leonora Jakupi

  Leonora Jakupi Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  ????????????????????????????????????


  ????????????????????????????????????
   
 20. Dua

  Dua Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Sa here qe jam ne 'bad mood' hap kete temen e 'famshme' e shkirhem tuj qeshe me postimet. :lol: :lol: :lol: :lol:


  D.
   

Shpërndajeni këtë faqe