Leonora Jakupi

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga albanian_girl, 20 Aug 2003.

 1. albanian_girl

  albanian_girl Primus registratum

  Leonora Jakupi

  Mua me pelqen shume Leonora Jakupi eshte kengetare shume e mire.Eshte dhe simpatike.
  Por me erdhi shume keq per Leonoren,sepse Adelina e kishta rrafur pune xhelozie,nuk e di shume sakte por keshtu ma kan thene. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Po Adelina perpjete te hidhet, Leonores nuk ia kalon dot. Si yll eshte ajo goc. E ka bere Zoti perfekte...
   
 3. njoniplak101_akama

  njoniplak101_akama Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Nuk e di cfare me thene perveq se me u ule ne dy gjujt edhe me i propozu Leonores...ahhaha
  Shume hot eshte ai sen.
   
 4. enki

  enki Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Pershendetje te gjitheve.

  Une jam fanse e Leonores, nuk e di por seç ka nje buzeqeshje qe te terheq, eshte shume e embel, dhe ato syte mi ka si shpirt, e adhuroj shume dhe nuk gjej fjale ta pershkruaj bukurine dhe embelsine e saj.


  E kam takuar, dhe kemi akoma lidhje se bashku nepermjet telefonit.


  Nuk kam ç'fare te them tjeter veçse e ''adhuroj shume''.
   
 5. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leonora Jakupi

  Leonora :rolleyes: me pelqen kur perdridhet... :devil: kaq di te beje ajo :shrug:
   
 6. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Fatkeqesisht po.
  Pytja del : Din ti te besh me shum? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. ^mary^

  ^mary^ Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  nuk jam dakort ...
  ajo c'do vit e po permiresohet ( duke u bazuar ne albumet qe hedh ne treg ) , plus qe dueti me Bashkim Alibalin ( titulli i kenges " Taverna" ) per mendimin tim eshte shume fantastik .
  Tekstet e kengeve te saj permbajne nje gjuhe shqipe shume te kuptueshme ( ne ndryshim nga Adelina Ismaili ) .
   
 8. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Un e di qe kengen "Taverna" e ka ba Bashkimi me Irma Libohoven jo me Leonora Jakupin. :book:
   
 9. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leonora Jakupi

  ahhh ktu me kape mat /pf/images/graemlins/laugh.gif ne fakt si ajo nuk perdridhem dot por di te bej gjana te tjera :devil: tip kercim latin, r n' b, etj... /pf/images/graemlins/wink.gif :goofy:

  Mary, Adelina me Leonoren bejne muzike te ndryshme...ty te pelqen muzika e te dytes prandaj edhe te duket me e mire Leonora :shrug:
   
 10. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Aaaah tashi me preke piken e dobt time, qe esht muzika latine, din vertet ta kcesh?

  Kur po kcejm nji her bashke /pf/images/graemlins/smile.gif ?
   
 11. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leonora Jakupi

  Princesha, me kane thene qe i ngjaj R.Martin (ne kercim) /pf/images/graemlins/laugh.gif megjithate mundohem te permiresohem :tipsy:
  Do kercejm patjeter pse jo, do me pelqente shume te kerceja me nje Princeshe /pf/images/graemlins/smile.gif ...te prenotoj qe tani per ballon e vitit te ri...si thua :rolleyes:
   
 12. ^mary^

  ^mary^ Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  e ke gabim , kam diskun /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 13. ^mary^

  ^mary^ Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Thashe tekstet e kengeve te Leonores jane me te kuptueshme ..
   
 14. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Terhiqem :cool:
   
 15. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Mos aman, jo si Ricky Martin, nuk e ke pa si kcen si nga ata te fushes? /pf/images/graemlins/laugh.gif .

  Te me pronotosh? Pse ca jam un bilete avioni? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Mund te kcejm, por ky kercimi te kushton nji udhetim me avion ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leonora Jakupi

  Te te prenotoj do te thote qe te kam thene une i pari...keshtu qe cdo oferte tjeter eshte e papranueshme :idea: pse vetem mua do me kushtoje eee :confused: ti s'do vish ne Alb :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif

  He se mos harroj me te pyt...ti ja thu ndonjecik te kcymes...tip L.Jakupi :rolleyes:
   
 17. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Ne Alb? Mos esht albforumi? :lol:

  A ja tham un kcimit tip L.Ja /pf/images/graemlins/laugh.gif ?
  Ca thu mar ca thu, ajo s'me vjen as deri te thoni i majte i kams te djatht /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leonora Jakupi

  She she ca modeste njona :eek: mir mir, kjo do te thote qe do gjej ndonje tjeter...per te kercyer kuptohet /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.s. :wave: :kiss:
   
 19. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Ke frik se do dalesh keq ti afer meje e? Se mos te dalesh dore e dyt. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  E mora vesh :kiss:
   
 20. Leonora Jakupi

  Leonora Jakupi Primus registratum

  Re: Leonora Jakupi

  Enki e kam nje pytje .....


  Edhe une jam nje adhuruse e madh nga leonora jakupi dhe kam deshir qe te flas me qer adhurus te leonora jakupit a ket mundesi qe te flasmi na per leonora jakupi neper e-mail a je dakort ?


  E-mail im asht agnesa_nora@hotmail.com<br />
  Te lutem pregjigju

  Ju pershendes adhurus te leonora jakupi
   

Shpërndajeni këtë faqe