Leon Cino

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga bimba81, 6 Jul 2003.

 1. stellina_sister

  stellina_sister Primus registratum

  Re: Leon Cino

  edhe une u emocionova kur pashe prinderit e oltit dhe ilirin duke qare!!sa familje e bukur ama..te gjithe balerina!!

  mbreme me pelqeu shume olti...FORCA OLTI :kiss: dhe FORCA LEON :kiss:
   
 2. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leon Cino

  Kush do shkoje vitin tjeter te "Amici" qe te mos e kumbasim traditen :rolleyes: do shkosh ti ema :wave:
   
 3. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Leon Cino

  une di qe dy persona duan te shkojne po per balet.ishalla arrijne te hyjne
   
 4. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  flobo po shkoj une e po u kendoj ketyre ketej. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leon Cino

  ca paskemi qen per balet mer yahoo :eek:
  serena, po ti ca do knosh mi :confused: popullore eee /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  ku kuptojne popullore keta mo...lirike qe te jem inva mula e dyte /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Leon Cino

  :eek: ec aty serena :rockband: pritni kur pas nja 5 vjetesh te behet serena & friends :thumbsup:
   
 8. stellina_sister

  stellina_sister Primus registratum

  Re: Leon Cino

  edhe une vitin tjeter do te bej "amici di Erika" /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  po flobo e ti do te jesh special guest :rockband:
   
 10. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  ka mundesi qe te jete leoni dhe olti ne sfide...kush mendoni se do fitoje? :confused:
   
 11. stellina_sister

  stellina_sister Primus registratum

  Re: Leon Cino

  shpresoj qe te mos ndodhin bashke ne sfide..por nqs ndodhin bashke ne sfide besoj se do te fitoje Leoni sepse esht me komplet per mendimin tim !!
   
 12. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  une bej me shume tifo per oltin...por shpresojme mos te jene ne sfide bashke :shrug:
   
 13. Albanesja_84

  Albanesja_84 Primus registratum

  Re: Leon Cino

  une dua qe te jet ne sfid sabrina me oltin dhe te fitoj olti
   
 14. stellina_sister

  stellina_sister Primus registratum

  Re: Leon Cino

  po nqs se sfida esht midis Oltit dhe Sabrines ok..por halli esht nqs esht midis Leonit dhe Samanthes...shpresoj qe te mos jene bashk edhe pse nuk do dija per ke te votoj se edhe samantha esht sh. e zoja per mendimin tim!!!
   
 15. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  te jete midis leonit dhe samanthes...keq eshte puna se samantha eshte vertete shume e mire... :confused:
   
 16. stellina_sister

  stellina_sister Primus registratum

  Re: Leon Cino

  mos u shqetso me "sere" se samantha, leoni dhe sabrina dolen sot nga "casetta" ne vendin e tyre hyri Sabatino-ja, dhe sfida do jete midis kti te fundit dhe oltit!! forca Olti :thumbsup:
   
 17. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  evviva...FORZA OLTI!JE SI SHPIRT DHE DO FITOSH! :kiss: :rockband:
   
 18. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Leon Cino

  Edhe pse pa merita ,Olti fitoi sonte!

  Besoj se kjo fitore shpjegohet me numrin e madh te shqiptareve ne Itali e jo me zotesine e ketij balerini! :shrug:
   
 19. crazy

  crazy Primus registratum

  Re: Leon Cino

  kendveshtrime per mua eshte si SHPIRT! :kiss:
   
 20. Ema

  Ema Goddes

  Re: Leon Cino

  Me erdhi keq per Sabatinon,per sakrificat qe kishte bere per te mberritur deri aty.Kerceu me bukur se Olti edhe pse ne si pallat votuam Oltin.

  hajt per hajer i dalte!
   

Shpërndajeni këtë faqe