Leon Cino

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga bimba81, 6 Jul 2003.

1. bimba81

bimba81 Primus registratum

Leon Cino

NJE TJETER BALERIN SHQIPTAR TEK AMICI DI MARIA DE FILIPPI.A E PATE DHE C'FARE MENDONI? MUA MU DUK VERTET I PERGATITUR DHE SHUME I MIRE DHE SI PARAQITJE.

2. Elian

Elian Primus registratum

Re: Leon Cino

Sa shpejt e pe mi /pf/images/graemlins/tongue.gif

pS: Me fal editimin ..po te beja rreplike :cry:

3. Diavolessa

Diavolessa Valoris scriptorum

E pava tani ene una /pf/images/graemlins/laugh.gif Titullin e temes ta nderroj ne vend :mad: O shqiptar ai ..na perfaqeson ne /pf/images/graemlins/smile.gif

Tek ajo fotoja lart eshte disi disi..por me bjond le le sa i bukul qenka /pf/images/graemlins/tongue.gif

4. bimba81

une e kam pare origjinal eshte si shpirt fare.se e njof keshtu nje cike

5. bimba81

jam e shkathet una /pf/images/graemlins/laugh.gif

6. Diavolessa

Diavolessa Valoris scriptorum

une e kam pare origjinal eshte si shpirt fare.se e njof keshtu nje cike

Nuk thu shyqyr qe eshte i vogel per mua se kisha shku ne Cine Cita me e taku /pf/images/graemlins/laugh.gif

Duke len shakate sa lezet kur kercyen ai dhe Anbeta bashke /pf/images/graemlins/smile.gif

Jena rrace e mire s'kena ca me i bo /pf/images/graemlins/laugh.gif

7. bimba81

rrace e mire the e?.si ylla jemi.me pelqyen shume qe te dy /pf/images/graemlins/wink.gif

8. bimba81

9. fjorent

fjorent Primus registratum

Pervec tij eshte edhe nje tjeter shqiptar apo shqiptare qe mund te hyje ne finale. Rezultatin do ta mesojme ne shtator. Urime shkolles shqiptare te baletit. Me te vertete e jashtezakonshme. Suksese edhe balerineve te tjere qe me pak para por me shume talent na bejne te ndihemi sadopak krenare ne Itali

10. bebi

bebi Primus registratum

sa isha ba gati me hap nji teme, per me dit se si po shkon programi, nderkohe sa mu te me arrijne kasetat nga europa.
    ca u ba me olti shaqirin? si jane ne klasifikime? me sa di une leon cino asht tek te paret, ne fakt kur votova, votova per oltin se me erdhi keq se ishte ka fundi...

i lutem atyne qe kane mundesi me e ndjek te shkruajne ketu sa me shume qe te munden, duke na tregu edhe ne dicka...

11. stellina_sister

stellina_sister Primus registratum

LEON esht shume i zoti per mendimin tim... qe neser AMICI fillon ne PRIMA SERATA.. jam e sigurt qe LEON do t'na nderojne! :thumbsup:

une shpresoj qe ket vit ta fitoje nje shqiptare edicionin, dmth shpresoj me gjithe zemer qe ta fitoje LEONI se e meriton.. se edhe vjet e meritonte ANBETA te fitonte por nuk ja dhane :mad:

12. crazy

crazy Primus registratum

po te dashuren e leonit e ke pare?ai ja merr mgjth kur maria de filippi e pyeti njehere per shqiperine ai tha qe une jam rritur ketu,sikur i vinte turp,me vinte ta vrisja ne ato momente :mad:

13. stellina_sister

po e kam pare edhe ate!! vajze e mire duket apo jo?

Leoni ndoshta eshte rritur me t'vertete ktu ose ndoshta ka ardhur prej shume vitesh ktu qe nuk e mban mend shqiperino o ku ta di une!!

megjithate nuk ka be mire qe esht pergjigjur ne ate menyre :smash:

14. xhoni

xhoni Primus registratum

Ca pederasti.Kisha mendim te mire per te,por tani qe mora vesh se ka thene keshtu s'du tja shof ma surratin.yyyyyyyyyyy turi qen.

15. bubuarr

bubuarr Primus registratum

:wave: :thumbsup:
    Nuk e keni iden cfare te dhime i ka bo Maries me ate pergjigje! Leoni eshte me Shqipetar se ju te mbledhur bashke!
    Kini parasysh nje gje tjeter : Leoni eshte kercimtari me i mire ne bot!

Faleminderit

16. crazy

crazy Primus registratum

pse ja ka dhi?pastaj qe eshte balerin i mire se mohon njeri se perderisa fitoi ate bursen e shkoi ne new york...

17. crazy

crazy Primus registratum

me pelqeu te djelen ne darke qe u hodh per oltin,ka lezet,mgjth e prish ndonjehere muhabetin,po prape FORZA LEON E OLTI,DUHET TE JENI TE FUNDIT PER TE DALE.

18. stellina_sister

19. stellina_sister

po kush te tha ty se Leoni esht balerini me i mire ne bot..ka balerina te tjere ma te zot se leonin sa te dush!!athere ku e di ti se sa atdhetare/shqiptare jemi ne tjeret :confused:
    mah... nejse ... mgjth FORCA LEON :wub:

20. crazy

crazy Primus registratum

kendveshtrime cara erika. :wave:

Shpërndajeni këtë faqe