Lady Gaga një perëndeshë greke nudo

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 18 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]

  Lady Gaga ka shpërndarë në Instagramin e saj foto nudo nga banjat luksoze të një suite ne Athinë.

  28 vjeçarja ka mbuluar pjesët intime me duar dhe me flokë të gjatë bjondë ajo ka krahasuar veten me një perëndeshë greke.

  “Banjoja e një zonje Afrodite Greke, duke u ndjerë shkëlqyeshëm”-ka shkruar ajo në foto.

  Por ajo nuk është mjaftuar me kaq teksa është shfaqur në aeroport vetëm me një rrjetë të bardhë duke ekspozuar trupin me forma.

  Lady Gaga ka pasur shumë “vapë” në këtë tur muzikor në Athinë të Greqisë.
   
 2. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 3. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 4. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 5. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 6. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 7. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Si kjo gjen n vitrinat Bruxelles, Anvers, kohl, Aachen edhe ma t bukra 100here.
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe