Kush ka ngelur nga te vjetrit ketu???

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga piruet, 16 Nov 2010.

 1. Hektor12

  Hektor12 Pietrae stellaris

  Cish thu oj cuce. Ca je ka thu cike e tropojes na fal ... parisit
   
 2. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Hahahahahahahaha
  O vallai ma i miri ven n bot asht Tropoja!!
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Pietrae stellaris

  Jo ooo cuce a dibra jeme
   
 4. Soul

  Soul Forumium praecox

  Pershendes Absin :D dhe Paperinen :)
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  erdha prape dhe Iher knej une ...
   

Shpërndajeni këtë faqe