Klejdi, Anbeta e Ilir.

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga Diavolessa, 4 Nov 2002.

 1. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Tre shqiptaret me famos te medialsetit /pf/images/graemlins/smile.gif

  [​IMG]
   
 2. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  [​IMG]

  :rockband: :rockband:
   
 3. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Eheeeeeeeeeee........ po vdes me e bo nji piruete me ate une...... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Ambeta Toromani behet fjale? Me siguri. E kam pas si motren time kur ishim kalamaj te 21 Dhjetori. Ambeta shkelqeu qe ne gjimnaz (Baleti). Mbi te gjitha eshte nje njeri shume i mire se brendshmi.
   
 5. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Right Blendo ajo eshte lal.Goxha suxes ktu ne Italy,sa here qe shof emisionin e gjej gjithmone o ne vendin e dyte o ne te tretin si me preferuara e publikut.Mase jane me shume shqiptare ata qe e votojne po c'rendesi ka ajo e meriton(Pa harruar dhe Klejdin qe eshte balerin i pare ne Canale 5 dhe Lir Shaqirin gjithashtu /pf/images/graemlins/smile.gif )
   
 6. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Iliri do martohet se shpejti /pf/images/graemlins/smile.gif e me behet qefi per te .
  Sa per Ambeten .... nuk di ç'te them mund te jete e zonja ne balet por nuk di ti qeshi njeher surrati ne TV .
   
 7. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Ambeta eshte balerina me e mire e emisionit, une e votoj ndonjehere ne internet, m.gj.s votat e internetit nuk llogariten tek klasifikimi i se shtunes.

  Bravo... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Vallaj ke icik te drejte gaxhija teme.Ene mu shume e ftofet me duket ne ekran ajo.Ene italishten zene se e qa mo,s'duket hic qe o shqiptare /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Ne ca siti behet ndonje llaf per kete shoqen time?
   
 10. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  www.mariadefilippi.it

  Shko tek seksioni"Sarannofamosi". Aty mund ta votosh, te shohesh fotot dhe t'i nisesh nje e-mail, qe arrin tek redaksia e emisionit, por ne shumicen e rasteve nuk pergjigjet kush.Une e provova, dhe m'u kthye pergjigja qe eshte plot kutia e saj......
   
 11. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

 12. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

 13. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Vallaj ke icik te drejte gaxhija teme.Ene mu shume e ftofet me duket ne ekran ajo.Ene italishten zene se e qa mo,s'duket hic qe o shqiptare

  sa per info gaxhija ka gjithnje te drejt /pf/images/graemlins/laugh.gif
  lene talishten mo come si dice , come si dice se e rendesishme o me i lijt komet mire /pf/images/graemlins/smile.gif

  me pelqen sidomos kur kercen ne kopie me Danilon ( si mi ka syt mo amon )
   
 14. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  E gjeta thx.
   
 15. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Pregolo pregolo.Po arrite me i nis noi e-mail boji t'fala ka une ene thuji qe s'ka lone sit pa te votu /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Ambeta per te paren here ne kaq muaj arriti te jap nje busqeshie /pf/images/graemlins/smile.gif
  Dhe sote kalo nje proe shume te veshtir . Bravo i qofte eshte nr:1 ne balet
   
 17. mostro

  mostro Putraku

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Tea kush eshte ambeta se se kam pare ndonjehere!?

  Ketyre qe njoh ktu,une dhe kusheriri u kemi thene qe ne jemi kushurinjte e klejdit,por nuk para flasim me te se eshte bere mendje madh.Dhe qe kemi bere nje fotografi me te para 4 vjetesh ne plazh,dhe kemi dal me pantallona te shkurtera.
  Tani na u kane qepur te gjithe per te pare ate foton tone me klejdin.... /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  Pse se jashmi si esht ???
   
 19. aurora

  aurora Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  si Kledi,Ilir dhe Ambeta jane te mire.
  neser del kalendari i Kledit
   
 20. MorningStar

  MorningStar Primus registratum

  Re: Klejdi, Anbeta e Ilir.

  ANBETA me n jo me m. si balerine eshte e padiskutueshme. perfekte. Eshte shume me e zonja dhe se profesoresha postiere.

  komplimenta...

  Sa per italishten varja. Nuk eshte e thene qe te gjithe te dine te flasin shume mire. me kohen do te mesoje. Dhe kledi ben shpesh gabime dhe pse ka vite qe jeton ne itali, po arrin te shprehi mendimet e tij gjithnje qarte.

  Mezi po pres ti shikoj te dy duke kercyer balet klasik. sec kam pershtypjen qe do te jene kopja e ardhme e balerineve te mediasetit.
   

Shpërndajeni këtë faqe