Sugjerim Kerkese Per Aop

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Unikkatil-real, 14 Apr 2019.

 1. Unikkatil-real

  Unikkatil-real Primus registratum

  Pershendetje Stafi Sop,

  Si user i vjet ne Albnetwork parashtroj kerkesen time per Aop.Nick ne Chat eshte UniKKatiL.Ska shume kohe i regjistrum se ka qene ne gjyq per te drejtat e pronesise po tashme e kam fitu te drejten dhe ne Hage.Shpresoj qe kerkesa te merret parasysh ne saje te kontributit tim 15 vjecar per gjurulldi ne main Pranoj te puoj dhe pa rroge 3 Muajt e pare.

  Ju puc te gjitheve ne vecanti Alesian.

  Faleminderit
   
  Free`dahhh likes this.
 2. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje
  Stafi Sop ka marre ne shqyrtim kerkesen dhe se shpejti do ju japim nje pergjigje!

  Duke te falenderuar
  Gjith te mirat
   
 3. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje
  Pas diskutimit, stafi Sop doli ne konkluzionin qe per momentin mos te shtohesh, por do jesh ne qender te vemendjes tone per nje shtim te mundshem ne nje moment te dyte

  Faleminderit
   
 4. Unikkatil-real

  Unikkatil-real Primus registratum

  Pershendetje,

  A ka ardhur momenti i dyte ?

  Faleminderit
   

Shpërndajeni këtë faqe