Kerkes per aop!

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Daja, 12 Apr 2018.

 1. Daja

  Daja Primus registratum

  Pershendetje

  Jam nje user i ri ne chat dhe besoj qe do e merrni parasysh kerkesen time!

  Mirulexofshim
   
 2. VIRUSI

  VIRUSI Primus registratum

  Pershendetje Daja!
  Kerkesa juaj do meret parsysh nga ne dhe do te kthejm nje pergjigje.
  Faleminderit!
   
 3. Dejv

  Dejv Primus registratum

  Pershendetje :p


  Jam user i vjeter, ishalla mbi llotaria e mu per aop :)
   
 4. [^_^]

  [^_^] Forumium praecox

  Pershendetje Dejvv
  E vlersoj kerkesen tende , mire do ishte te kishe hapur nje teme te re se e ke bo kerkesen duke u pergjigjur ne temen e hapur nga Daja.
  Gjithsesi stafi Sop do vlersoj kerkesen dhe shume shpejt do marresh nje pergjigje!

  Gjith te mirat
   
 5. [^_^]

  [^_^] Forumium praecox

  Pershendetje!
  Pas konsultimit stafi Sop vendosi qe per momentin mos te shtohesh

  Faleminderit!
   
 6. [^_^]

  [^_^] Forumium praecox

  Pershendetje!
  Pas berjes se testit mbi komandat bazike dhe rregulloren e Albnetwork, per momentin nuk shtohet

  Faleminderit
   

Shpërndajeni këtë faqe