Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ALLES POINT for YOU.  LekuraFISHKURAT gjejne personin e gabuar per kritike.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  VAMONOS....

  Beautiful! Keep it up!
  ARGENTINA
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  @drague
  Bythzi JEVG.
  @shigjeta
  Shemtire.
  @baby yoko
  KALBESIRE.

  PLEHRA...

  Naten e QIRE....JUVE.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mos i ze KURR bese nje specie qe....GJAKOSET 7 dite RRJESHT dhe nuk vdes.

  FAZIT: menstrutacione,zakone apo....
  PERIODA FUCKING TRACK.
  GREATE.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Einfach....

  BRILIANT.
  PS: keta MORRACAKET tip....d.y,k.a....e SUMA te ecetera...as qe hyjne ne LLOGARI.
  AIRBOURNE.
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Qdo ....DANAS.

  E....shkerdhapatiros.
  AMOS
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Poshte.....TORRET me flamur.

  IKONE.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Airbourne nuk do QYRRAVECER....kot.

  HEY......BABY
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  flamur jebatcher.....

  HESHTNI.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Shtegut t`dhenve tue zbrite ne terthore,
  ngarkue me tesha kaliboc asht nise.
  Arifi i vogel per ne shkolle mjeksore,
  do t`dali neser....mjeku malsise.

  PS: harro....moskatet dhe QYRRAVECET JEVGJ....laprakas.
  FUCKING BESTIAL....LOVE.
  AWESOME.
  Shtttttttttttttttttttttttt
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Nota apo QMIMI....DHJETE.
   

Shpërndajeni këtë faqe