Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex
  Yiruma ~ Kiss The Rain
   
  Airbourne likes this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex
  Sam Smith ~ Too Good At Goodbyes
   
 4. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

 5. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 6. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Hallall.
   
 8. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  POEZI dhe MUZIK nuk bajn ......tallavate e trojeve.

  GRANDE.....ME e BUKURA me NDJENJE per MUA.
  RUHE in FRIEDEN
   
 10. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

   
  Hope likes this.
 11. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Po degjoj nje playlist qe ka rregullu nje mik i imi ne kafene vec per mu. Love them all :D
   
 12. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

   
  TinkerBell likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex  ~ Say Something
   
  Alivia, Hope and Rimseb10 like this.
 14. Rozafat

  Rozafat Primus registratum

   
  Alivia and Hope like this.
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex  Love it
   
  Hope and Rimseb10 like this.
 16. Hope

  Hope dans ton coeur

   
  Alivia likes this.
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 18. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 19. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 20. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

Shpërndajeni këtë faqe