Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex
  Lorde ~ Green Light
   
 2. Linux

  Linux think different

 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  SHYQYR qe sjam une arranxhmani...lol,se nuk duroheshin flamuejt...apo akuzuesit qlirimtar

  ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
   
 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 5. Linux

  Linux think different

   
  Airbourne likes this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Etikohet....GREATE MUSIC....

  AVE
  AVE
  AVEWEWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
   
  TinkerBell likes this.
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Norah Jones ~ Don't Know Why
   
  Airbourne and Linux like this.
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Thjesht imagi
   
  TinkerBell likes this.
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Fuck....YOU.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ju nuk keni leje të shihni këtë faqe:
  sepse nuk keni lejimet e nevojshme!

  Me statusin aktual ju nuk do të arrini 11-04-2017, 19:00

  të shihni përmbajtjen e kësaj faqeje.

  AVE.

  GRANDE.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GREATE TRACK...

  FFM
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ju nuk keni leje të shihni këtë faqe:
  sepse nuk keni lejimet e nevojshme!

  Me statusin aktual ju nuk do të arrini 11-04-2017, 19:00

  të shihni përmbajtjen e kësaj faqeje.


  qime muschi verdhat me jane bere gjak.
  prostitute KOMB.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Juve gjermanet jeni shume serioze!
  Neve paguhemi per sigurine e JUAJ.
  Koncerti mbaroi dhe ketu jemi NEVE dhe juve...pra i fusim i birre sebashku.
  PS: sipas Danielit 50% deutsch apo rus,qe ishte security per IRON MAIDEN.

  une i ADHUROJ....Daniel me teper sdi.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ne nje SHTET tjeter, nuk do prisnin policine te gjente thyerrsit e varrezave....POPULLI do ta linconte ne VEND.

  Sepse varrezat jane te SHENJTA....ne kishe edhe keshtu thone.
  bonscottgraveclose.jpg
   
  TinkerBell likes this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Mikky Ekko ~ Time
   
  Linux and Airbourne like this.
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Gezuar FEMRAVE......................pranveren.

  LG per sot.
  WORK TIME.
   
 18. Linux

  Linux think different

 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  BRILIANT...

  MAKELELE
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Neser me tej...

  I vetmi FORUM qe ste can daret .
   

Shpërndajeni këtë faqe