Kelly Brook “selfie” (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 19 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]

  Pushimeve romantike në Mikonos duket se iu ka ardhur fundi, ndaj Kelly Brook u sigurua të bënte sa më shumë “selfie” të mundshme, qoftë në krah të të fejuarit David McIntosh, ashtu dhe duke shfaqur format e saj të famshme për t’i publikuar në Instagram.
  [​IMG]

  Ish-modelja magjepsëse dukej tepër e lumtur dhe e relaksuar, teksa buzëqeshte përpara kamerës, duke mbajtur edhe kapelen e zezë të bejzbollit të të dashurit të saj, mbi kokë.

  [​IMG]
  Një njërën prej “selfie”-ve të bëra pjesës së përparme të bustit të saj, bikinit e ngushta nuk lënë vend për shumë imagjinatë, madje as vathët e arta nuk ta shkëpusnin vëmendjen.

  [​IMG]
  Brook dukej e magjishme edhe pse me një “make-up” minimal përgjatë një dite që do ta kalonte nën rrezet e diellit, por nuk mungojnë edhe fotot me buzëqeshje e shtrirë pranë të dashurit të saj.

  [​IMG]
  E megjithatë, u ndje paksa edhe “vuajtja” e saj nga fundi i këtyre pushimeve, pasi tashmë i duhet të përgatitet për rikthimin në punë. Një prej shprehjeve që shoqëronin fotot ishte “do të më mungojë ky budall javën e ardhshme”.

  Ndërsa mesazhi “ngushëllues” dukej se ishte ai “Dita e fundit në Parajsë”.

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  I beka bukur Selfie-t kjo :D
   
 3. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  eshte bukuria mahnitse e saj qe dalin te bukura fotot :p
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po pra me mahniti me keto foto te mahnitshme :D
   

Shpërndajeni këtë faqe