Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga StepbyAlbania, 13 Jan 2005.

 1. Thamina

  Thamina Papirus rex

  nate
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 3. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Lumturi.
   
  Dreamer and joetisti_ like this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Lovely
   
  Dreamer and joetisti_ like this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  thithje
   
  Dreamer likes this.
 6. Thamina

  Thamina Papirus rex

  kafshime.
   
  joetisti_ likes this.
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ledhatime :p
   
  joetisti_ likes this.
 8. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Penis...:)
   
  joetisti_ likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  loool...:p
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 11. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Lumturi
   
  joetisti_ likes this.
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Zhgënjim
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shifna
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 16. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Nji fjale e madhe..
  Vlere!
   
  Dreamer likes this.
 17. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  "Lexoni libra"
   
  joetisti_ and Al-Punk like this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  buze (te medhate dhe te voglat)
   
  Thamina likes this.
 19. Thamina

  Thamina Papirus rex

  haahhahahahhahaha oh god...

  P...
   
  Dreamer and joetisti_ like this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te vajti mendja direkt? :p Je e shkathet !
  (tema) mize
   
  Thamina likes this.

Shpërndajeni këtë faqe