Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga StepbyAlbania, 13 Jan 2005.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  lepirje
   
 2. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Ditelindje.
   
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  U prehsh në paqe...
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Une po Fik Routerin !!
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 6. Thamina

  Thamina Papirus rex

 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Moderoni fjalorin!!
   
 8. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Twoface.
   
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Dite te mbare!!
   
 10. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Mirmengjes te gjithve :DMirmengjes ne vecanti emseres shpresoj te kaloni nje dite super:D
   
  Lisa likes this.
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  :):):) Flm gjithashtu dhe ty :)
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 13. Thamina

  Thamina Papirus rex

  pergjumesh
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Shifna ...
   
 16. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  E kam nje fjale te madhe qe te kenaq shpirtin kur e thua , VK fuqishem JQJ.
  :)
   
  Last edited: 21 Apr 2015
  Lisa and Thamina like this.
 17. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Lodhje .
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Zhgenjim
   
 20. Thamina

  Thamina Papirus rex

  xhelozi
   

Shpërndajeni këtë faqe