Kancer te tekstikujt

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Niko79710, 11 Oct 2017.

  1. Niko79710

    Niko79710 Primus registratum

    Kam gati dy jave qe kam shqetesime te lehta tek testikujt. Jam 20 vjec. Madhesia e tyre shpesh here ndryshon dhe ndonjehere kam dhimbe. Para 1 viti pata nje si tip cisti te penisi por nuk e kobtrollova dhe me kalimin e kohes doli vet. Problemi eshte se dua te kontrollohem por nuk di se ne cfare lloj mjeku te iki dhe sa do kushtoj vizita.
     

Shpërndajeni këtë faqe