Kadafi Timi pastroni chatin...

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga SmS, 9 Oct 2018.

 1. SmS

  SmS Forumium praecox

  Timi Kadafi pastroni chatin nga mbetje Toksike se per ndryshe skeni gje ne terezi me Sopa dhe Aopa group qe veprojne sipas interesave te tyre gjith te mirat rilexohemi kur te keni hequr mostrat nga stafi..
  Screenshot_20181009-134604.png Screenshot_20181009-134608.png Screenshot_20181009-134612.png Screenshot_20181009-134617.png Screenshot_20181009-134622.png Screenshot_20181009-134622.png Screenshot_20181009-134626.png Screenshot_20181009-134629.png

  Kjo eshte pjesa e ankeses time qe erdhi si pasoje e logseve qe i ka ne pv dhe vet zpti darksoul per nje ankese timen ndaj Aopit Locingolo por qe tani e kuptova pse lucingolo fliska kaq lirshem e si ti doje trapi me userat ne main se paska mbeshtetjen e mbetjeve toksike...

  tani foto jan shume un do hudh sa te mundem...
   
 2. SmS

  SmS Forumium praecox

  Dialogu i imi me Aopin shembullore ne main...

  Screenshot_20181009-114808.png Screenshot_20181009-114812.png Screenshot_20181009-114816.png Screenshot_20181009-114836.png Screenshot_20181009-114840.png Screenshot_20181009-114847.png Screenshot_20181009-114852.png Screenshot_20181009-114857.png Screenshot_20181009-114902.png Screenshot_20181009-114906.png
   
 3. SmS

  SmS Forumium praecox

  Vazhdon... Screenshot_20181009-114910.png Screenshot_20181009-114914.png Screenshot_20181009-114919.png Screenshot_20181009-114933.png Screenshot_20181009-114941.png Screenshot_20181009-114945.png Screenshot_20181009-114949.png Screenshot_20181009-114955.png
   

  Attached Files:

 4. SmS

  SmS Forumium praecox

  ...
  Screenshot_20181009-115026.png Screenshot_20181009-115033.png Screenshot_20181009-115037.png
  Tani nuk e kuptoj kete zoterin si i del ne mbrojtje aop-it kur aopi eshte kemb e koke ne gabim??...gjithsesi une e di qe sdo merren masa zoti kadafi dhe timi sepse i kuptoj arsyejet e mos marrjeve te masave se hyn dhe interesi ne kete mes dhe ju jap plotesisht te drejte ne saj te interesit por... Nuk hecet perpara me cifut !!!!!!
   
  Last edited: 9 Oct 2018
 5. Tironci

  Tironci Forumium praecox

  o borxhli si ske pertu gjith kto foto me
   
 6. SmS

  SmS Forumium praecox

  Prap se prap gjith keto fakte nuk mjaftone kur ne mes eshte Interesi i shumfishte :) Gjithsesi kopetentet ne fjale thelle brenda vetes se tyre e kuptojne dhe e din qe ky mbetja toksike DarkSoul eshte gabim por keto kan zgjedhur ta pranojne ne heshtje por .. nese e kan shkruar dhe vendosur rregulloren atehere ti permbahen keto te paret rregullores pastaj userat... gjithsesi kjo teme te mbyllet nga mod ose admin se sdoli asnje aq burr te dal e te kundershtoj faktet e mija me baza Klm broxhli
   
 7. Wishmiss

  Wishmiss Valoris scriptorum

  Sa i Vogel paske ngel SMS....
   
 8. SmS

  SmS Forumium praecox

  Mendimi yt.. nuk marr mundimin pet ta ndryshuar aspak :)...
   

Shpërndajeni këtë faqe