Kërkese për Aop.

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Nicole, 13 Mar 2018.

 1. Nicole

  Nicole Primus registratum

  Përshëndetje Stafi :)
  Jam Nicole kohet e fundit usere e rregullt e chatit tuaj.
  Shpreh dëshirën time për të qënë pjesë e stafit, duke qënë se njoh mjaft mire rregullat e chatit dhe kam njohuri te mjaftueshme të komandave.
  Faleminderit, punë të mbarë.
   
 2. [^_^]

  [^_^] Primus registratum

  Pershendetje!
  Kerkesa juaj do te merret parasysh nga stafi Sop , dhe shume shpejt do t’ju njoftojme per pergjigjen

  Duke ju falenderuar
  Gjith te mirat
   
  Nicole likes this.
 3. Disconnected

  Disconnected Very Important Male

  E vlersojme deshiren qe ke per te qene pjese e stafit, por per arsye sigurie nuk mund te aprovohet. Nje nga disa arsye eshte aplikacioni irccloud qe ti perdor dhe mosnjohja nga pjestar te tjere te stafit.
   
  Haribo, [^_^] and wanderer like this.

Shpërndajeni këtë faqe