Jo vetëm këngëtaret tona këndojnë “playback” (Video)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 19 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Pas akuzave që mori për përdorimin e tepruar të Photoshopit në rregullimin e trupit të saj, Beyonce Knowles, është vënë sërish në shënjestër të kritikave.
  Kësaj radhe, ajo akuzohet se ka kënduar ‘playback’ në një koncert që e ka mbajtur në France.  Javën e kaluar, këngëtarja pati një koncert në Stade de France në Paris dhe derisa interpretonte këngën e saj, “Partition”, u mësua se nuk këndonte drejtpërdrejtë.


  Ajo u afrua të përshëndeste fansat saj dhe në një moment largoi mikrofonin, kurse zëri i saj vazhdoi të këndonte. Ndiqeni videon.

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe