Jet e veshtir

Diskutime tek 'Probleme te Emigranteve ne Diaspore' filluar nga Isni, 1 Mar 2015.

 1. Isni

  Isni Primus registratum

  Dua te vete te jetoj ne amerik ,per momentin jetoj ne gjermani ,kush me tregon a kam te drejt qendrimi ne amerik me kart gjermane?
   
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Rri aty ku je dhe as me te shkoj ne mend per tilla gjera. Paske dhe pretentime zotrote lol
   
  AlbiPg and Solaris like this.
 3. Isni

  Isni Primus registratum

  Ncncnc po sme ndihmove fare re aman ?
   
  AlbiPg and SNAP like this.
 4. Isni

  Isni Primus registratum

   
  SNAP likes this.
 5. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Po ti kerkon dhe mendim dhe thua skam ku vete atje. Po ne sjemi zyre emigracioni te udhezojme ty....! Une per vete
  sja kam haberin fare ketyre gjerave. Une per vete emigracion e kam ne Shqiperi. Skam qen
  asnje here emigrant. Me pushime po jashte Shqiperise kam qen.
   
  AlbiPg, Solaris and Isni like this.
 6. Isni

  Isni Primus registratum

  Thash kam ku vete jo skam nejse ti ska paske haberin
   
 7. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ok gabimi im klm
   
  AlbiPg and Isni like this.
 8. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Kur thua jetë e vështirë në Gjermani , se di çfarë duhet te themi ne të botës tretë në Shqipëri! Pastaj , më duket sikur gënjen pak, nuk të paska ftilluar Gjermania mbi rregullat që duhet të dish!
  Si nuk kënaqet njehere njeriu!
   
  Isni and SNAP like this.
 9. SNAP

  SNAP Papirus rex

  ahahahahha Liora
   
  AlbiPg likes this.
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Te fala boji dhe nga une AMAN ...:p
   
  Isni likes this.
 11. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Kujt AMERIKES ?
   
  AlbiPg and Lisa like this.
 12. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  jo re jo ..GJERMANISE :p
   
  SNAP likes this.
 13. Isni

  Isni Primus registratum

  Te fala paq
   
 14. Isni

  Isni Primus registratum

 15. Isni

  Isni Primus registratum

  po mir esht por meqe me ben nje shok ftes thash ta provoj hajt mo kshu jemi ne shqiptaret
   
 16. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  dhe papritur Isnit i doli gjumi. :p
  Mos ëndërro kaq thellë!
   
 17. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ne spo shkojme dot NTIRON ton Isni thot AMERIKA lol:D
   
  AlbiPg, Isni and Solaris like this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Hahahaha ai është një i vuajtur në Gjermani! Ku ta gjejmë të vuajmë edhe ne si ai, opo qajmë me lott!! Sa e padrejtë jeta.
   
  Isni likes this.
 19. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Eh Ka halle dynjoja po bejme palle ariu ne ketu ne Shqiperi:D:ndihme:
   
  AlbiPg and Solaris like this.
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit


  Opo vetem kafja e ajo gota me ujë mos të na mungojë!
  :p
   
  Isni and SNAP like this.

Shpërndajeni këtë faqe