Jennifer Lopez & Iggy Azalea ka ndezur rrjetet sociale! (Foto + Video)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 22 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Kënga për të cilën flitet më së shumti këto ditë është padyshim dueti i Jennifer Lopez dhe Iggy Azalea, “Booty”, që vetëm brenda dy ditësh është shikuar mbi 20 milionë herë në publikimin zyrtar në YouTube.
  [​IMG]

  Videoklipi ka shkaktuar mjaft polemika te fansat e të dyja këngëtareve, duke qenë se vetë emri i këngës (‘prapanica’) është ngacmues, ndërsa dy këngëtaret paraqiten jashtëzakonisht provokuese në video.  Shumë nga fansat e konsiderojnë si një tentative të këngëtareve “për t’u shitur” më lehtë, pasi që ky është klipi më provokues që J.Lo e ka bërë në karrierën e saj deri më tani.

  [​IMG]

  Sido që të jetë, ajo për të cilën pajtohen të gjithë, është se Lopez duket fantastike, edhe pse është 21 vjet më e moshuar se kolegia e saj.

  [​IMG]
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Kenga seshte gje ama videoklipi eshte i bukur :)
   

Shpërndajeni këtë faqe