Ja Polici-a E Shtetit Tone Si Perfundone :P

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 16 Jul 2014.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

 2. LONDON VIP

  LONDON VIP Primus registratum

  Sa fukarej jane policet shqiptare lol
   
  Agjenti_007 likes this.
 3. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  LONDON VIP Do Behemi Europjane Apo Jo Si Do E Bejem Ekonomin E Shtetit :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  SNAP, nialla, AL3XI and 4 others like this.
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  :D:D "Gjithcka mund te ndodhe jetojme ne Tirone " :D
   
 5. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  [Unik] Po Deshe Kjo Eshte Tirona Jone Ketu Do Vazhdojen Endrrat Tona :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu:
   
  SNAP, nialla, AL3XI and 4 others like this.
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahhaaha :D
   
 7. LONDON VIP

  LONDON VIP Primus registratum

  lol
   
  Agjenti_007 likes this.
 8. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Sa Kursen Dhe Qeverria Jone :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: 10151420_667147293358567_5274584330944521507_n.jpg
   
  SNAP, nialla, AL3XI and 8 others like this.
 9. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

  Po pra, duke kursy te 'mallrat dhe sherbimet' do rritet efikasiteti i punes!
   
  LONDON VIP and Agjenti_007 like this.
 10. LONDON VIP

  LONDON VIP Primus registratum

  Lol
   
  Agjenti_007 likes this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kjo eshte policia jone pra,qe ecen me shtyme
   
  Agjenti_007 and Hektor12 like this.
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  mire qe ecen se ka raste kur rri ne vend ...
   
  Agjenti_007 and Balahk like this.
 13. Prova1234

  Prova1234 Guest

  dhe bejn sehir thua ti i ka ven njeri ne dhun ne ate detyre
   
  Agjenti_007 and Balahk like this.
 14. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  Si Presin Radhe Keta Budallenjet. Po Hec Mer Mbrapa Meje Se Shikon Ti Qe Une Po Kaloje Ne Trotuarte :hidhu::hidhu::hidhu::hidhu: 1208565_658996227507007_49797121_n.jpg
   
  SNAP, nialla, Step and 9 others like this.
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahahaaha
   
  Agjenti_007 likes this.
 16. Aleks

  Aleks Primus registratum

  ahhahah
   
  Agjenti_007 likes this.
 17. Wishmiss

  Wishmiss Valoris scriptorum

 18. Wishmiss

  Wishmiss Valoris scriptorum

 19. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Do blesh toke ? Se po shikoja ate tabelen pas policit :p
   
  Vilsoni, Wishmiss and Agjenti_007 like this.
 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

Shpërndajeni këtë faqe