Inis Gjoni...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga S6T6N6, 29 Apr 2006.

 1. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  /pf/images/graemlins/laugh.gif veç per vidjon tate do bleja nje projektor, qe ta rishikoja ke faqja murit /pf/images/graemlins/laugh.gif por mqse je ti do e mbaja veç per vete /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. ados

  ados Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  pink..pse nuk na thua historine tende..ndoshta kjo Inis Gjoni nuk eshte asgje perpara teje.
  Ndoshta ke te ardhme, pastaj ne france paguajne shume mire..
  reflechis-y..???
   
 3. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  pse ça je ti asistente socjale qe te te tregoj historin time eeeee ....????
  ehe po e the ti qe ja kaloi inisit, ashtu do jet, por kur te bej noj DVD "the best of pink" po te dergoj nje copy edhe ty mqse qeke debutant.
  pa merak, do e mendoj gjith noten ket pune...gati gati po rri pa gjum qe ta mendoj mire ...
   
 4. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  Tani po e kuptoj pse ka dal moda me dy telefona ne Tirone per biznesmenet /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Dmth me pas telefon me kamera sta leka asnjona tani /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Po qes ate patllaken e vjeter une po do bateri ushtarake ne duhet me dal me trajse veres /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ados

  ados Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  pse ça je ti asistente socjale qe te te tregoj historin time eeeee ....????
  ehe po e the ti qe ja kaloi inisit, ashtu do jet, por kur te bej noj DVD "the best of pink" po te dergoj nje copy edhe ty mqse qeke debutant.
  pa merak, do e mendoj gjith noten ket pune...gati gati po rri pa gjum qe ta mendoj mire ...

  [/ QUOTE ]
  Po une jam eksper moj e uruar, ndoshta behem menaxheri yt dhe te promotoj..
  I've got some good connection in holliwood too!!
   
 6. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  ça populli qe jemi ne mer jahu /pf/images/graemlins/laugh.gif
  fjalt e shumta varferi or mik,
  po ti mqse qeke profesjonist hudh linkun ne shesh te burrave te verifikojme aftesit e tua.

  ps; chi se ne frega per kontaktet e tua falch
   
 7. ados

  ados Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  ahhhh, mos me bej naze..5 ore larg me makine jam..dhe te mora!!
   
 8. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  Pinko te keshilloj te mbash nje bombul me gaz lotsjelles me vete ne orar te punes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  /pf/images/graemlins/laugh.gif e kam gjithmon me vete po he, se loshoj kurr as ate as celularin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. disku

  disku UNI

  Re: SMS-Video-Animacion

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  [citimiJam i mendimit se eshte nje femer me shume integritet dhe kam shume respekt per te! (dhe integritet pak njerez kane sot)


  [/ QUOTE ]


  integriteti saj nuk e kalon majen e toçit te nje halabaku drogmen.

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
  E modhe kjo burrash.

  Ai vllai Inisit te jete me verte vella per te qene merr thiken e bukes edhe ben nje vidio te veten per internet, duke therrur bucen qe i ka ra per moter edhe ate katalin qe eshte bo vip me droge. [ndaluar] kur sma japin mua ate shtet ca dite ta boj tepsi fare. Gjakun curril e coj edh kta vemje si ky.
   
 11. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: SMS-Video-Animacion

  Dita e fundit e javes sot.kuul.
  Keni plane per fundjaven?
   
 12. Sorrin

  Sorrin Forumium praecox

  Re: SMS-Video-Animacion

  Sa shume diskutime per nje [ndaluar]si puna e Inisit /pf/images/graemlins/eek.gif

  Cudia eshte pse disa forumista dalin ne mbrojtje te nje akti te shemtut si puna e kesaj.Privatesine e cenoi vete zonja e videos duke lene dallapin e tejmadh te [ndaluar] te saj te ekspozohet ne video (kishte punuar fort ne kete drejtim /pf/images/graemlins/laugh.gif ).Keshtu qe jo ta marrim neper goje,po mundesisht ta godasin me veze kur ta shofin neper rruge.
  Nuk kane ci duhen shoqerise bushtra qe vetem side shperndajne,aq me teper kur jane pozicionuiar rehatshem ne eliten e saj .
   
 13. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: SMS-Video-Animacion

  hej hej hej....
  sa ekstremista qe po beheni o çuna /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
  po me habisni, njeri thot me e ther, tjetri do me i ra me vez ( /pf/images/graemlins/laugh.gif )
  dakort ajo nuk eshte noj e shenjte, ose me mire tani ju duk fytyra e vertete se kush eshte ne realitet, edhe vlerat qe ka, por ne fund te fundit i ka per vete,
  mos egzagjeroni kaq shum, sepse seicili ben si tja ndij vet.
  un nuk aprovoj te qenurit ndryshe (si shenjetore /pf/images/graemlins/angel.gif ) ne shoqeri e publik, dhe tjeter ne realitet ( /pf/images/graemlins/devil.gif ), dhe te shtirurit si viktime apo sikur i kan bo puç, nderkohe qe ajo eshte mese keshiente se ça ben.

  por perveç kesaj...e kujt i hyn ne xhep??? ju prish gje pun ju nese ajo shkon me 3-4 e popullsis mashkullore???sma ha menja.

  keshtuqe Ok, tani e tutje, mos jini me admirues te saj, apo ne fund te fundit edhe mos e konsideroni me, por nga kjo indiference mos kaloni ne urrejtje te eger siç po flisni, sepse seicili ben çte doj me by**en e vete /pf/images/graemlins/shrug.gif
   
 14. Sorrin

  Sorrin Forumium praecox

  Re: SMS-Video-Animacion

  Ujku me ka edituar pjeset me te nxehta te shkrimit /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. Re: SMS-Video-Animacion

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Sa shume diskutime per nje [ndaluar]si puna e Inisit /pf/images/graemlins/eek.gif

  Cudia eshte pse disa forumista dalin ne mbrojtje te nje akti te shemtut si puna e kesaj.Privatesine e cenoi vete zonja e videos duke lene dallapin e tejmadh te [ndaluar] te saj te ekspozohet ne video (kishte punuar fort ne kete drejtim /pf/images/graemlins/laugh.gif ).Keshtu qe jo ta marrim neper goje,po mundesisht ta godasin me veze kur ta shofin neper rruge.
  Nuk kane ci duhen shoqerise bushtra qe vetem side shperndajne,aq me teper kur jane pozicionuiar rehatshem ne eliten e saj .

  [/ QUOTE ]
  Shoh se eksitimi i fansave paska marre drejtime te ndryshme .
  Eshte e drejte e saj te beje c'te doje me jeten e saj,dhe video ishte ne cel e te dashurit (halabak) apo si e quani juve ,pak rendesi ka .Por me e turpshme se ajo qe shihni ju ,eshte perhapja e videos ,nga i pari tek i fundit . Jeni kurioze ...? Natyrisht ,ajo mbetet seksi edhe para edhe pas shikimit te videos ...Cudia me e madhe 3 dite zgjat ...Konsumojeni
   
 16. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  o debile çfare seksi flet moj korbe, si nuk ke turp hajvane. shko e pyt mamin se si e ben me babin tend.

  imazhet e filmit nuk tregojne seks ndermjet dy personave por NENSHTRIM ose KAPITULLIM komplet te nje vajzes (star shqiptar) ndaj nje horiit qe e terheq nga hunda ku ti doje palla atij.

  ne ti i thua seks ketij. mire dashurine qe se njihni ju shqiptaret po dhe seksin e keni teper te ulet. as qente nuk seksohen ashtu.

  [/ QUOTE ]

  nese kete qe ke thene me lart e ke pasur me gjithe mend, dhe jo i perfshire nga roli i konservatorit qe ka bere seks vetem si misionar, atehere je jo vetem injorant, por ben dhe muuuuuuuuuuuuuuuuuuu qe ta marrin vesh te tjeret.

  Gjithesesi,
  e kuptoj se per shqiptaret pseudo-morali eshte gjithe sa eshte e rendesishme.
  Me vjen keq per Inisin!
  Ajo ka tre zgjidhje:
  e para: te sillet si kurve dhe t'ua ktheje te gjitheve ju te "tronditurve" qe ajo ia merr ne goje dhe merr edhe droge se i lumte!
  e dyta: te fyhet e te protestoje neper media per shkeljen e privatesise se saj (ketu mund te qeshni, sepse ju "gjykatesit" nuk mendoni se i ka shkelur njeri gje, perderisa ajo "paska bere seks ndryshe nga ju"), por mendoj se media do ta perbuzi dhe per kete do te poshterohet.
  e treta: te heshti.

  Gjithesesi, nese eshte i vertete llafi se video ka dale nga prokuroria, lum si ju qe nuk jetoni ne Shqiperi dhe beni moral neper forume virtuale, kur ktheheni nga puna.

  shnet e pare (edhe seks per ata qe ua ka keshilluar mjeku!)
   
 17. ados

  ados Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  Jessica ..
  ka edhe nje zgjidhje tjeter ..te iki nga ai vend , dhe te jetoj diku tjeter..
  Ndoshta ben karrier..
  Une them se ka talent..:)
  Tarantino, do ta pranonte ne kastin e tij /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 18. antip

  antip Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  Qe ka talent as nuk diskutohet tashme... /pf/images/graemlins/laugh.gif. Me kete videon e fundit ia mbylli gojen te gjithe kritikeve qe thoshin se Inisi i ben te gjitha dhe nuk ben asgje te sakte.
   
 19. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: SMS-Video-Animacion

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Ujku me ka edituar pjeset me te nxehta te shkrimit /pf/images/graemlins/frown.gif

  [/ QUOTE ]

  Mos u nxeh aq shume o burre. /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 20. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: SMS-Video-Animacion

  I bashkohem pjeserisht shkrimit te sonit! pse kam pershtypjen sikur merrni jete nga keto lloj situtash?! Kaq sfigati jeni?
   

Shpërndajeni këtë faqe