Inis Gjoni...

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga S6T6N6, 29 Apr 2006.

 1. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  ekspert ne filmim apo si porno star ???
   
 2. ados

  ados Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  both
   
 3. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  ados? amtarosk mer ishte se sishin te stervitur per ate pune,qe e castit lal edhe nqs e keni pare duke edhe e degjuar, do ta kuptoje me mire (si profesionist qe je ) /pf/images/graemlins/laugh.gif
  dukej qarte qe ajo ishte aty per aty , edhe djali eshte treguar shume i zgjuar sipas meje,sepse me ate vidoe besoj se po i nxjerr leket me dal nga burgu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Guest

  Re: Inis Gjoni...

  Ca lekesh po nxjerr ai.

  Leke do nxirrte po mos e kishte pare masa, sic nxori milionat i dashuri i Paris Hiltonit qe e vuri ne internet me pagese...
  Ndersa kete s´ka ngel qen e moc pa e pa besoj, se njerezit mbaruan /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ados

  ados Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  fanta
  ... prit ku ta japi edhe DSF -ja gjermane pas ores 11 te nates..
   
 6. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  o fanta mos mboj mu si e zgjyt se te thyva ne mes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  nigjo ktu pse ca kujto ti se ai e ka nxjerr ato foton vetem per tu duk. sbesoj ,ai kushedi sa lek ka fitu mi lal
   
 7. Guest

  Re: Inis Gjoni...

  Pse jo ..Ados...Te "Arte" ka me e dhon ndonje dite, se jep shpesh per Shqiperine te ai stacion

  Dhe e di ca po mendoja?

  Mjer gocat shqiptare qe jetojne ne Shqiperi, do kene alergji Celularin sot e tutje.
  Para se te bejne sex do i thone te dashurit:

  - "Ma jep icik celuarin mua ketu se s´kam me besim".
   
 8. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  ahahahha ktu kam qesh po pse mi goc /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  e mcef burri huj kameran me na nji ven ku se shef goca , ithote goces e bojm ktu se o me mire ene e ha ajo gjynofqarija.
  vec kur ta shofi veten na nji dite te world.sexi
   
 9. zog

  zog Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  ma jep celularin ose ta preva zarin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Guest

  Post deleted by alinos
   
 11. Guest

  Re: Inis Gjoni...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ma jep celularin ose ta preva zarin /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Dorezo telefonin, se ta drodha me njonin /pf/images/graemlins/laugh.gif


  Lloj lloj presionesh me nje llaf ...derisa te arrihet siguria maksimale qe s´ka xhirim live /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  un ja kisha marr telefonin atij edhe do e filmojsha ate, keshtu qe te pakten ne grindjen e pare, direkt shantazh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Guest

  Post deleted by alinos
   
 14. ados

  ados Primus registratum

  Re: Inis Gjoni...

  Permbajuni temes dhe lerini shantazhet kundra nesh..
  Me keto shantazhe do ktheheni te gjitha ne lesbike
   
 15. Guest

  Re: Inis Gjoni...

  Po ca do i xhirosh mashkullit ti mi Pinke /pf/images/graemlins/laugh.gif S´jane njesoj femra me mashkullin.

  Nga Video qe pame, kuptuam qe Inisi u ul si femer u poshterua. (te pakten une ashtu e pash)
  Ndersa ai (dhe pse se pame me surrat) kur te dali ne rruge neser pasneser, ka per t´u heq si "trim"sikur ca ka bere, sepse i tille eshte mentaliteti shqiptar.
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  aspak, do te behemi "meshkuj"
  ne me buk e ju me gur, ok, kujt tja mbaj le ta luj lojen...edhe pastaj do shihet se kush fiton /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. Guest

  Re: Inis Gjoni...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  po pse e bere me zarin rimen ti ? del me mire me ate llafin tjeter /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/laugh.gif Iu pershtata Zogut
   
 18. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Inis Gjoni...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po ca do i xhirosh mashkullit ti mi Pinke /pf/images/graemlins/laugh.gif S´jane njesoj femra me mashkullin.

  Nga Video qe pame, kuptuam qe Inisi u ul si femer u poshterua. (te pakten une ashtu e pash)
  Ndersa ai (dhe pse se pame me surrat) kur te dali ne rruge neser pasneser, ka per t´u heq si "trim"sikur ca ka bere, sepse i tille eshte mentaliteti shqiptar.

  [/ QUOTE ]

  goce nje mashkull kur te bie ne dore tamam tamam,
  e ben femra si ta doj qefi ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
  keshtu qe ....nejseeeeeeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Guest

  Re: Inis Gjoni...

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po ca do i xhirosh mashkullit ti mi Pinke /pf/images/graemlins/laugh.gif S´jane njesoj femra me mashkullin.

  Nga Video qe pame, kuptuam qe Inisi u ul si femer u poshterua. (te pakten une ashtu e pash)
  Ndersa ai (dhe pse se pame me surrat) kur te dali ne rruge neser pasneser, ka per t´u heq si "trim"sikur ca ka bere, sepse i tille eshte mentaliteti shqiptar.

  [/ QUOTE ]

  goce nje mashkull kur te bie ne dore tamam tamam,
  e ben femra si ta doj qefi ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
  keshtu qe ....nejseeeeeeee /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  E mu tamam tamam fare...nuk me terheq ai lloj mashkulli. Du "xhirim" te dy palshem /pf/images/graemlins/laugh.gif

  megjithate nejseeeeeeeeeee dhe nga mu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Guest

  Post deleted by alinos
   

Shpërndajeni këtë faqe