Iggy mori ofertë milionëshe për një video porno

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 13 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Reperja australiane, Iggy Azalea, ka hedhur poshtë raportimet se ajo ka të realizuar një video pornografike, duke këmbëngulur se kush do që tenton të lansojë një video të montuar do të përballet me ligjin.
  Të enjtën bosi i pornografisë botërrore Steven Hirsch kishte bërë të ditur se ai ka një video të reperes duke bërë seks para jo më shumë se një viti.

  [​IMG]

  Kompania e Hirsch, VIVID që ka lansuar më parë videot e Pamela Anderson dhe Kim Kardashian, ka thënë se fitimet nga video e Iggyt do të mund të kalonon edhe ato nga Kim Kardashian.

  Por, është kampi i Iggyt që ka hedhur poshtë se ylli ka një video pornografike, me vet reperen që u shpreh në rrjetet sociale.

  [​IMG]

  “Unë nuk kam një video pornografike, por po ju bëj me dije kush do që tenton të përfitojë në emër timin do të jetë një ofendues gjinor, e do të përballet edhe me ligjin. Më bën të sëmurem fakti se mediat po enkurajojnë këto gjëra ndaj femrave, në vend se t'i mbrojnë ato. Unë shpresoj që Amerika do të ndjekë Evropën dhe që privatësia e njerëzve të mbrohet më mirë”, ka thënë Iggy.


  Iggy Azalea u bë e famshme me superhitin botëror “Fancy”. Ajo është shoqe e ngushtë e superyllit shqiptar, Rita Ora, me të cilën ka edhe një këngë në albumi e saj të ri.

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe