HAPPY BIRTHDAY GIN-GIN

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga SurferChick, 1 Aug 2017.

 1. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  Ska gje mi zemer shuuum flm e gjithashtu edhe ty :* :*
   
 2. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  Thanku @rani_747 ska gje rendsi qe arrite shendosh :p
   
  rani_747 likes this.
 3. Haribo

  Haribo Forumium maestatis

  @gin-gin happy birthday zemer :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  gin-gin and Hope like this.
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Shpresoj mos të jem shumë me vonesë dhe urimi im të quhet :p

  Gëzuar Ditëlindjen @gin-gin , pritsh edhe plot të tjera, të mbushura me lumturi dhe shëndet :)
  Të puth :*
   
  gin-gin and Hope like this.
 5. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

Shpërndajeni këtë faqe