HAPPY BIRTHDAY GIN-GIN

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga SurferChick, 1 Aug 2017.

 1. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  :dashuri: Happy Birthday @gin-gin I wish you lots of love and happiness on this special day. May all your wishes come true. Love-Ya :dashuri:
   
  Lazo, Hope, gin-gin and 1 other person like this.
 2. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  gin-gin and Livin like this.
 3. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  gin-gin and Livin like this.
 4. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 5. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  ahahaha shuuuuum faleminderit @SurferChick :dashuri::dashuri::dashuri: mwaaaaaaaaahhhhhhhh
   
  SurferChick likes this.
 6. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  GeZuar @gin-gin . Kur do na e bojsh partyn
   
  gin-gin and SurferChick like this.
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Happy birthday @gin-gin .Have a wonderful birthday. I wish your every day to be filled with lots of love, laughter, happiness and the warmth of sunshine.don't forget u have to pay cofe today :p
   
  SurferChick and gin-gin like this.
 8. Lazo

  Lazo Forumium praecox

  Edhe 100 vjece gin-gin by (Universal)
   
  SurferChick and gin-gin like this.
 9. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  shum flm per party vitin tjeter se qenkan daluar ftesat ne dogane :p
   
  SurferChick likes this.
 10. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  hahahaha thanku @Hope ty jo vetem coffee po edhe biletat per meksik i ke gati
   
  Hope and SurferChick like this.
 11. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  @Lazo falenderoje Universal nga ana ime :p
   
  SurferChick and Lazo like this.
 12. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Urime ditelindjen kukull, befsh edhe 100 te tjera :* :* 4515f56d28b4ac5b4010e1915b545e8f--cake-boss-cakes-eat-cake.jpg
   
  Hope, gin-gin and SurferChick like this.
 13. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  happy bday :)
   
  Hope, gin-gin and SurferChick like this.
 14. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  shum flm pjepraaaa :*
   
  DarkBlonde likes this.
 15. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  :) faleminderit @Anabell
   
  Anabell likes this.
 16. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa zmr mir je e bana gadi valixhet:p
   
  gin-gin likes this.
 17. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  jo mer ci dan valixhet i blejm gjanat andej nisu ti se po vi mbrapa un :p
   
  SurferChick likes this.
 18. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Happy birthday to you. Çik me vonese po kishte turbulenca rruges
   
  gin-gin likes this.
 19. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Omg!! Kishe ditelindejn ti shpiti imeee???
  U befsh dhe 100 vjec uroj te kesh vetem dite gezime ne jeten tende...Dashuri,lumturi ne jeten tende:)
  Te push folt !!
   
  gin-gin and Hope like this.
 20. Hope

  Hope dans ton coeur

  I paske ra lapsit :p
   
  gin-gin likes this.

Shpërndajeni këtë faqe