Hakerët kapin foto nudo të Kim Kardashian

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 22 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Kanye West me të vërtetë do të zemërohet...
  Dikush ka marrë fotot lakuriqe të gruas së tij Kim Kardashian përmes internetit - duke e bërë kështu yllin e realitshow-it viktimën më të re të këtyre e hakerëve.

  [​IMG]

  Këto fotografi ishin postuar në websitet si 4 chan dhe Reddit, dhe për shkak se janë ballafaquar me reagime të ashpra, ato janë fshirë menjëherë.

  [​IMG]
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Puna asht mekap gjall ejo me foto... Qa kan kap hakerat leshin
   
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Aman po kjo ka bere sa e sa filmime hard qe i gjen ne Rrjet e kta i kan marre foto ku ajo eshte e zhveshur?
  Te qesh me te madhe ?
  Lol :D
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Yyyyy shifeee si ka dale kjo moooo hahaa me lesh nen sqetulla
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe