Goran Bregovic

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga edda, 26 Feb 2003.

 1. OROSHI

  OROSHI Primus registratum

  Re: Goran Bregovic

  Ishte ne menyre figurative-insinuate e Legjionit!
  Menjen n'msim regele /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Goran Bregovic

  /pf/images/graemlins/smile.gif Ke te drejte, ishte e thelle mesimdhenia kesaj rradhe! Po dikush e ka gabim ketu, apo jo?
   
 3. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Goran Bregovic

  Po ju rikujtoj qe ketu nuk jemi tek politika. Kjo teme u mbyll njehere, nese do vazhdoni keshtu do jem i detyruar ta mbyll prape.

  Faleminderit!
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Goran Bregovic

  O ujk po mire mer katil, ti postimin tim fshive, bobobo e paske kap keq me mu re /pf/images/graemlins/tonguee.gif Edhe permbaje turmen, se paska marre kot ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Goran Bregovic

  Derisa postimi eshte jashte teme do te fshihet. Ju lutem permbajuni temes!
   
 6. abs

  abs nuk e di...

  Re: Goran Bregovic

  Goran Bregoviç me kangen "Piste 11" ke fitu dhe simpatine time! /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. zog

  zog Primus registratum

  Re: Goran Bregovic

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Goran Bregoviç me kangen "Piste 11" ke fitu dhe simpatine time! /pf/images/graemlins/smile.gif

  [/ QUOTE ]

  hahaha ! /pf/images/graemlins/lol.gif ajo "piste 11" del kur programi qe lexon muziken nuk eshte i afte ta lexoje titullin e kenges qe bashkengjitet normalisht tek nje fishier mp3 ne kod. po ta vesh re kur i fut PC-se nje CD muzikore, kenget afishohen keshtu (te pakten ne frengjisht) piste 1 (kenga nr 1); piste 2 (kenga nr 2) etj, etj. ne anglisht behet track 1; track 2; etj.

  pra ajo kenga "piste 11" titullohet ne fakt "In the death car".

  /pf/images/graemlins/devil.gif shih kengen "piste 06" se ka mundesi te te pelqeje me fort
   
 8. abs

  abs nuk e di...

  Re: Goran Bregovic

  `Majmun`! /pf/images/graemlins/grin.gif
  Si e ka titullin ajo kange athere, prandaj s ja gjej textin ne internet qe plasa tuj e kerku, qe ta msoj permendsh!

  kjo pista 07 s me pelqen, s ka mister mren per shijen teme!
  me kto atmosferat popullore kam ba qefe! /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. zog

  zog Primus registratum

  Re: Goran Bregovic

  e ndryshova kengen se kisha vendosur gabimisht nje tjeter qe quhej "kallashnikov" degjoje edhe nje here e pastaj me thuj. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. abs

  abs nuk e di...

  Re: Goran Bregovic

  Epo mir athere, shife dhe njehere se nuk degjoj gja!

  Sa budallaqeee /pf/images/graemlins/grin.gif, kte "In the death car" e kam lexu mire biles,e i thash vehtes si me pelqejne kenge te kesaj natyre mua?
  ...sepse dhe Chris Rea me pelqen me kengen e tij "The road to hell"...(me nje ndryshim ganz te vogel ne mes dyjave)!


  PS: Dhe une pyesja vehten pse jane mbi 13 Antare tek fansat /pf/images/graemlins/lol.gif dmth cfare po lexojne KAQ interesante /pf/images/graemlins/shocked.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 11. zog

  zog Primus registratum

  Re: Goran Bregovic

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Epo mir athere, shife dhe njehere se nuk degjoj gja!

  [/ QUOTE ]

  ke te drejte sepse te duhet te instalosh iTunes te aplle, ose ti besh update QuickTimePlayer, ose po nuk e pate instaloje ose prit sa ta bej nje fishe mp3.


  ps; tani provoje se eshte mp3 e normalisht duhet ta lexosh.
   
 12. abs

  abs nuk e di...

  Re: Goran Bregovic

  Tuj e marr jam, prit sa ta "pertypi" pak...:

  Rrofsh mor Zog!

  PS: Nuk po e degjoj, edhe pse update QuickTimePlayer. E gjen dot se ku ngec? meqe i hyrem kesaj valleje.
   
 13. zog

  zog Primus registratum

  Re: Goran Bregovic

  absi shko kliko edhe njehere aty lart se e ndryshova, tashti besoj duhet ta lexosh, bile degjohet edhe tek veni (blogu) qe ti e din vete.
   
 14. abs

  abs nuk e di...

  Re: Goran Bregovic

  dhe atje tek `vendi`, te gjitha i degjoj vec njat jo, tesh po me tundon fakti /pf/images/graemlins/grin.gif
  po dal tani me mendje tek `Piste 06`, /pf/images/graemlins/cool.gif
   
 15. abs

  abs nuk e di...

  Re: Goran Bregovic

  „Waiting for the miracle“ qendron ne meny`ne time ne rresht me "In the death car", "The road to hell".
  Pasohen dhe nga tri pjese te Eddy Grand, qe i gjej super, e njeh kete te fundit?
   
 16. florjana

  florjana Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe