gline kot

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga MeKaNiKu, 18 Feb 2018.

 1. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  [10:45:41] Closing Link: ChatShqip1[79.106.37.34] (User has been permanently banned from Albnetwork.net (fiu dhe ti))
  ka njeri ktu apo jo mer cfar behet me nejt useri pa bo gjo gline ??????
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Forumium praecox

  nderro ip dhe futu perseri
   

Shpërndajeni këtë faqe