Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga aldi79, 13 Feb 2003.

 1. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Kjo eshte HUnda jote ke Bycka ime ... se ktu se jep tamom fjalen
   
 2. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  po 7 vrima ne nje????hajt gjeje!!
   
 3. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Fyelli! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  hadhadh!!!
  ne fakt e kisha per hurmaxhiun!!!po meqe seksi femer ka qene gjithmone ne perparesi! /pf/images/graemlins/wink.gif
  :thumbsup: :thumbsup:
   
 5. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  hurmaxhiu z'do kish thon nai gjo me t'zgjut
   
 6. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  /me un piccolo genio - modestamente
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  ndryshimi ndermjet historise dhe gjeografise?
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Eh Ahere Historia Fillon me H dhe Gjeografia Fillon me Gj O e Vjeter kjo e Lal po me ndryshime ne fjale ...
   
 9. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  s'thuhet "gjeografi dashnie" /pf/images/graemlins/tongue.gif


  e bardh/e zeze/e bardh/ e zeze/ e bardh/ e zeze/e bardh/ e zeze/...ça eshte?
   
 10. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  La bandiera a schachi ...Kush fitoi schumi apo montoja? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Casomai si dice "SCACCHI" ! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  PO TY TKA LAN BLUJA ZEVëNCUSE? :eek: :eek:
  Sa qef keni me i gjet gabimet unit mor aman :smash:
   
 13. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Jo jo,Blue-ja e mban vedin si te pazevendesueshme! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  jo uno, o kalimero me levozhgen e vezes qe rrokulliset neper shkalle /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Pse si e ka levozhgen Uni,shkalle-rezistente( shkalle-proof)??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ladder proof su@m /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Eshte levozhge e rralle ka vite nmaj te kokes.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ladder-proof?? Stair(s)-proof!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  e mire suam, po qe se i thyhet levozhga, e veshim me ate veshjen e murgeshave dhe e hedhim nga shkallet... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  step proof /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Jeshilo dashke me mpa edhe nuse e?

  Ore bardh zi bardh zi...mos e ke qe televizorin Butrinti ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  ksaj i dul boja si pytje Uno, gjeni ket tjetren:

  nji goc shko me biçiklete nga shpia ne shkolle per 15 minuta. kur kthehet e ben per 22 minuta. ndjek te njejeten rruge ama. si ka munsi?
   

Shpërndajeni këtë faqe