Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga aldi79, 13 Feb 2003.

 1. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Nese ti je avokat,edhe do mund te induktoja ndonje pergjigje,po s besoj te jesh kshuqe as qe marr mundimin fare. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  E gjeta??
   
 2. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  si gjithmon e gjete pjeserisht /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ajo qe ke shkru ti asht si ajo gjeagjeza:"Ne autobuzin e unazes ndodhen 10 burra e 15 gra...Sa vjec eshte shoferi??" /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Pergjigjia ime ishte :ti sje avokat,dhe pohimi kishte te bate me avoketerit,kshuqe une s mund ta dij nese ti po thu te verteten apo jo.Dmth 2 faktet qe ti jep s kane lidhje hic njera me tjeren!

  Gjeje kete (eshte shume e njoftun):

  Mentre andavo nelle Ardene
  vedo sette uomini e sette gatti
  sette donne e sette matti
  uomini ,donne ,matti e gatti
  quanti andavano nelle Ardene??

  P.S Eshte e lehte krejt sepse kjo eshte me teper nje loje fjalesh ,dmth duhet te thuhet me shpejtesi ,dhe jo te te jepet e shkrume!
   
 4. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  21 frymemarres suam...
  i matti mi sa che son i uomini.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  gli uomini /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 6. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ncuq!As pergjigjia e jote Uni,e as ajo e Blue-s nuk jane te sakta.Lexojeni me vemendje gjeagjezen.Eshte elementare Watson /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  ti me zotin ne zemer po shkoje e Suam.

  ps: si futet nji brim te nji brim?
   
 8. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  :thumbsup: nazhuk!

  nje brime te nje brime ?? S'ka si te futet dicka qe nuk eshte tek dicka tjeter qe prape nuk eshte.
   
 9. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  dorzohesh?
   
 10. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Nqs nuk e kam gjete,sigurisht qe jo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  yxhym at'here /pf/images/graemlins/laugh.gif . lej llaf kur ti kesh flokt e shpupurisme nga sikleti /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 12. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Dorezohem pra..edhe sepse ne fakt floket e shpurishme i kam ,jo nga sikleti po nga shtrati.Po shkoj te bej nje dush,5 min dhe ti nderkohe me kthe pergjigjen e gjeagjezes!
  /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 13. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  fut gryken e shishesh ne goje e ja hudhe.
   
 14. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ha ha ha!Prit pak sa ta marr veten !
   
 15. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  jo moj, s'kam dhane pergjigje un. erdha vetem sa me korrigju gabimin e unit, qe si gjithmone me duhet me i ndejt mrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ka me u ba :mad:
   
 16. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ah,me fal atehere se nuk e paskam lexu me vemendje
   
 17. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  si quhet mashkulli i mizes?
   
 18. disku

  disku UNI

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Ok pra suam jan vec 14 se mattie unomini jan nji
  femra edhe mace jan po nji se kan te dyja nga 7 spirtra...
  kshuqe jan 14 /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Kam ba na i gabim drejtshkrimi ...se gati asht bluja :smash:

  hajdut burri mizes eshte me pushime ne france. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  nana jeme sa gabimet! shko ne shkolle aman, abetare do t'blej per ket ditlindje. se du me ardh ne uZa per vakanca free /pf/images/graemlins/laugh.gif edhe po baj demek se vi per ditlindje tande.
  dolme edhe kushrij eeee /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: :lol:
   
 20. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

  Fillimisht postuar nga Unicorn:

  Ok pra suam jan vec 14 se mattie unomini jan nji
  femra edhe mace jan po nji se kan te dyja nga 7 spirtra...
  kshuqe jan 14


  Pervec gabimeve drejtshkrimore,per te cilat po jep llogari para Blue-s,e ke gabim edhe pergjigjen.Se paske vu re me duket ,po pergjigjia asht dhane para disa ditesh nga Hajduti:Ne Ardene po shkon vetem 1 person (dmth vetem une) kurse ato te tjeret i pashe rruges,pra s'do te thote se edhe ata po shkoshin atje.Kapito??
   

Shpërndajeni këtë faqe