GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga regele, 22 Dec 2005.

 1. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  Gezuar edhe prej meje gjithve 1her!!!
  po he, u fryt najcik me gjela deti?
  u bot ju aty!
  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 2. zog

  zog Primus registratum

  Re: GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI !!!

  bluje (pak me vonese) te pershendes e uroj qe ne k'te moment t'jesh vesh (diell i madh mendoj andej moj kukëll /pf/images/graemlins/laugh.gif)
  ditelindjen ta gezoç
  e shekuj me rradhe ne zemrat tona te rroç ! /pf/images/graemlins/laugh.gif


  urime mike ! te fala.
   
 3. bebi

  bebi Primus registratum

  :)

  urimi jot i pare asht ndi prej Atij nelt!
  e veshun jam se sot asht vranet /pf/images/graemlins/laugh.gif (uroj t'bijne shi)!

  flm, e fjala jote n'vesh t'Zotit (se ty si duket t'a ndigjon fjalen /pf/images/graemlins/grin.gif).

  sa per at' fjalin e fundit, e keni n'dor vet' /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  ps: ke ngatrru teme /pf/images/graemlins/grin.gif (uroj t'a kesh pas' prej emocioneve) /pf/images/graemlins/laugh.gif

  /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 4. mira ymeri

  mira ymeri Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe