Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga Daniel H, 7 Mar 2006.

 1. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  Ilia,
  kur dikush thote qe edhe i cessi [halet] meritojne mimoza, nuk e di se sa te holle duhet ta kesh sensin e humorit per te kuptuar qe djali me siper ka lindur e jetuar ne nje ambjent haleje.

  sa per djalin, nuk mbaj syze dhe shikimin e kam 20/20. Tani c'do te me thuash: lope e shemtuar?

  mendoj se derisa dolem tek te sharat, ka mbaruar diskutimi.
   
 2. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  /pf/images/graemlins/eek.gif

  e tmerrshme, si guxon alinos me ofendu familjen e dikujt ne ate menyre???

  mu ajo e arcos me duket loje (pa dasht me e mbrojt), por edhe mos te ishte, ku e merr' tan' at guxim ti me i ofendu nenen atij? ti thush dikujt q1 kjo tregon respektin per femrat ne pergjithsi duke perfshi nenen tende, eshte dicka tjeter (edhe pse mbetet supozim), por ti thush q1 kjo tregon nenen tende dhe familjen tende?

  m'falni per nderhymjen, por jam e shokume.
   
 3. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  me llogari te thjeshte!

  Ai nuk eshte duke folur per nenen time, pasi nuk e njeh. Nuk po flet as per nenen tende, sepse edhe ate nuk e njeh.

  Nese dike e ka kapur budalliku i te shkruarit traplliqe te fshehur pas niqeve virtuale, atehere ndoshta u duhet nje pergjigje si ajo e imja (e fyer mbi komentin mbi grate ne pergjithesi), ne menyre qe te reflektoje mbi ato qe thote.

  Neser pasneser, do ta kete edhe me te lehte per folur kunder paragjykimeve, duke qene se dhe vete ben pjese tek grupi i homoseksuale, qe ne shoqerine tone (qofte dhe kete te AF-se) paragjykohen njelloj si grate.

  Kur te mos perdori gjuhe te tille per grate, edhe une nuk do t'ia permend ndonje grua te vecante!!!

  s'di sa te sqarova ty dhe gjithe te tronditurit e tjere!
   
 4. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  jo, une jam thjesht e shokume... e tronditur me dukesh ti ! sorry !

  bastardi dentro e ka dergu ate ne qindra/mijra adresa, t'a kishin marre si ti femrat e tjera do ishte hap ndoj proces gjygji! si duket arco-ja se ka mendu aq gjate, un' prap e marr si loje.

  nuk me duket se po flet per asnji nene ne bote, thjesht ishte shaka ndoshta pa kripe per shijen e shumices, por q1 ne asnji menyre nuk meriton ate monedhe.

  ajo qe i ke than' arcos ti ma siper, asht ma ofenduse se me t'than dikush ne rruge "t&@^ nanen" !

  jam ala e shokume sesi vazhdon me mbrojt at' q1 ke than' ma siper !
   
 5. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  Ke shume te drejte. Une harroj gjithnje audiencen.

  Arco,
  vazhdo te dhurosh shaka pa kripe dhe mimoza per halet.

  p.s. shock ne shqip eshte tronditje.
   
 6. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  nuk ishte nevoja me kalu te nanat, ka menyra ma te sjellshme per ti tregu dikujt qe ka kalu kufinin.

  sa per audiencen e vazhdimin e arcos, je ne rruge te shtremt. thjesht deshta me te thane qe me ma pak ashpersi mund te cohet e drejta ne vend.

  ciao /pf/images/graemlins/wave.gif


  ps: shock dhe tronditje jane parenti serpenti /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  letrat e banjos se Arcos me siguri kane qene me promocion per diten e 8 marsit...se kuptoj per çfare beni fjale?
  jo per gje po ai edhe ta ka thene me lart...


  hajt gezuar 17 marsin...eshte festa e petllave
   
 8. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  jo dahlia, eshte shaka e bastardidentro... nuk asht promocion.

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 9. ODISEA

  ODISEA Primus registratum

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Ilia,
  kur dikush thote qe edhe i cessi [halet] meritojne mimoza, nuk e di se sa te holle duhet ta kesh sensin e humorit per te kuptuar qe djali me siper ka lindur e jetuar ne nje ambjent haleje.

  [/ QUOTE ]


  Nuk e di se sa te holle e ke ti sensin e humorit qe dole ne nje konkluzion te tille, se mua nuk me shkoi fare ne mendje zanafilla e djalit me siper /pf/images/graemlins/shrug.gif


  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  mendoj se derisa dolem tek te sharat, ka mbaruar diskutimi.

  [/ QUOTE ]


  Ti e fillove kete me ofendime, apo me kete do te thuash qe ishte delirim /pf/images/graemlins/laugh.gif


  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  me llogari te thjeshte!

  Ai nuk eshte duke folur per nenen time, pasi nuk e njeh. Nuk po flet as per nenen tende, sepse edhe ate nuk e njeh.

  [/ QUOTE ]


  Ti e njeh nenen e tij???


  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Nese dike e ka kapur budalliku i te shkruarit traplliqe te fshehur pas niqeve virtuale, atehere ndoshta u duhet nje pergjigje si ajo e imja (e fyer mbi komentin mbi grate ne pergjithesi), ne menyre qe te reflektoje mbi ato qe thote.

  [/ QUOTE ]


  Me fal, por mbase dhe pergjigja e Arcos mbas postimit tend, donte te thoshte te njejten gje.


  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Neser pasneser, do ta kete edhe me te lehte per folur kunder paragjykimeve, duke qene se dhe vete ben pjese tek grupi i homoseksuale, qe ne shoqerine tone (qofte dhe kete te AF-se) paragjykohen njelloj si grate.

  [/ QUOTE ]


  Ketu po perseris veten duke thene qe nuk e fus veten tek shoqeria "juaj" dhe as tek ajo e AF qe ti e pergjitheson pa teklif fare dhe jam i bindur qe jane shume qe e mendojne si une...


  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Kur te mos perdori gjuhe te tille per grate, edhe une nuk do t'ia permend ndonje grua te vecante!!!

  [/ QUOTE ]


  Sikur s'mu duk se Arco perdori ndonje gjuhe dhe s'mu duk se ofendoi njeri, biles, arco vuri vetem 3 ngerdheshje, qe mund t'i interpretosh si indinjime nga ana e tij kundrejt kesaj shakaje te ulet... /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  s'di sa te sqarova ty dhe gjithe te tronditurit e tjere!

  [/ QUOTE ]


  Ti me dukesh shume jashte teme, nqs ke ndonje inat personal me Arcon, mund t'ia kishe nisur me pm dhe kjo do evitonte tere kete debat te pavlere...

  Kalofsh mire /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 10. Guest

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  ...."si u be qimja, tra" ...

  Uroj t´ja keni kaluar bukur 8 Marsin, o gra dhe nena shqiptare /pf/images/graemlins/angel.gif! (meqenese akoma s´kisha uruar).
   
 11. Guest

  Re: Gezuar Festat e 7-8 Marsit!

  Boooooh Shqiptaret zihen dhe ne tema festash /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 12. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Gezuar 7-Marsin te gjithe mesuesve !!
  Faliminderit per punen tuaj te palodhur mesues te dashur!!
   
  Sweety el likes this.
 13. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  Edhe kur kryet do te na i mbulojne thinjat
  nder mend do te sjellim nje emer nderus
  emrin e dashur porsi feminia
  emrin e madh e te thjeshe "MESUES".....
   
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  urime te gjithe stafit te mesuesve te shkolles "Hasan Tahsini"ne Sarande jeni me te miret.e meritoni kete dite qe te festoni sepse ju na jepni dije qe ne te behemi njerez ne jete,ju faleminderit per gjithcka qe keni bere deri me sot......gjth ashtu ky urim per festen e 7 Marsit shkon ehe per prinderit e mi qe jane mesues urime mami dhe babi kur ta shikoni kete mesazh urimi dijeni qe e ka bere vajza juaj engjelli juaj me respekt.....K.M.urime po ashtu edhe gjthe mesuesve kudo qe ndodhen festoni ne kete dite se jeni ju drita e kesaj bote qe mesoni ne dhe na vini nota sic i meritojme,ju dua shume per gjithcka qe beni sepse nje dite do te jemi ne ne vendin tuaj dhe do ta kuptojme lodhjen qe keni ju nga ne apo dhimbjet e kokes qe ju shkaktojme me zhurmen.ju puth perzemersisht nxenesja juaj hasan tahsinase Klodiana Mullai.
  XII-F
   
 15. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Urime festa e 7 marsit te gjithve mesuesve qe me mesuan me dhan ditur,menquri.Urime po ashtu festa e 8 marsit per mamin tim qe e dua me gjith zemer
   
 16. Universal

  Universal AnonymouS

  Gjej rastin të uroj gjithë mësuesit kudo që punojnë dhe në veçanti miqtë e mi mësues!
  Suksese në punën e tyre plot përkushtim e pasion!
  :)
   
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Urime Urime
   
  Lisa likes this.
 18. Universal

  Universal AnonymouS

  Gezuar 8 Marsin Nena ime dhe te gjithe Nenat Brenda dhe jashte forumit . :)
   
  Lisa likes this.
 19. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Gezuar 8 Marsin te gjithe nenave Shqiptare:kerce:
   
  Dreamer and Lisa like this.
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Urime :)) Urime :))
   
  Solaris, Lisa and SNAP like this.

Shpërndajeni këtë faqe