GEZUAR ALBANIA

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga abs, 28 Nov 2012.

 1. abs

  abs nuk e di...

   
  Iliro Dardan and Al-Punk like this.
 2. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Gezuar 100 vjet mosvarmje
   
  Iliro Dardan likes this.
 3. sweetangel86

  sweetangel86 Forumium maestatis

  gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :hidhu: :kerce: :hidhu:
   
  Iliro Dardan likes this.
 4. Iliro Dardan

  Iliro Dardan Valoris scriptorum

  gezuar te gjitheve
   
 5. Wise

  Wise Valoris scriptorum

  GEZUAR SHQIPERI!!
   

Shpërndajeni këtë faqe