Fotografi per gjeegjeza

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga DriniS, 7 Jun 2004.

 1. Spiritvs

  Spiritvs Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  E para po me duket tani si nje strukture metalike ne nje oborr, nje gardh metalik me sfera neper te.

  E treta duket vertete si maja e nje kacavide kryq
   
 2. kaci

  kaci Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  E treta duket si ato gjerat qe te ftohin Fan i thon ne anglisht
   
 3. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Ncuk ncuk ncuk, asnjera nga ato qe thate mesiper.

  Ju rikujtoj qe jane fotografuar nga shume afer, pra jane shume te vogla si madhesi.

  Te paren e gjejme ne shtepi prane ndonje objekti qe e perdorim me raste, kurse te treten e mbajme gjithmone me vete pavaresisht se ndryshon nga kjo ne figure /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. harap

  harap Guest

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  njish je njish /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Hmm po po hasudes se pjekme ne furre i ngjaka me yndyre shum qe te ben mjekren te shkelqeje si pasqyre /pf/images/graemlins/tongue.gif , lum kush di ta gatoje si duhet... :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nejse ajo e para duhet te jete nje hallke e vogel e ndonje zinxhiri tip nga ai qe perdridhet ne gisht kur do me vra kohen, ose qe eshte tek ndonje prefse thonjsh, te pakten ashtu duket.

  E treta ngjan me majen e ndonje celesi.
   
 6. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  sec kam nje feeling qe e para eshte gozhde , e gjeta??? :tipsy:

  per te treten se kam idene fare :shrug:
   
 7. Spiritvs

  Spiritvs Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Te treten e gjeta qe eshte celesi i shtepise, kurse per te paren po mendohem akoma.
   
 8. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Agreus gjen te paren dhe te treten, e para eshte nje nga kokrrat sferike te nje zinxhiri qe rri pas prefses se thonjve, kurse e treta eshte celes (per bllokimin e makines). Edhe limoni me buken u gjeten kshuqe quizi im mbaroi /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Shi sa shume paskam gjet, du hasude :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. gezim lame

  gezim lame Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Kerkoja hasuden organizatorit te konkursit /pf/images/graemlins/laugh.gif Meqe je ne vend te pare(provizor dhe baraz me dike tjeter :rolleyes: ) duhej dhe meritoje nje shperblim qofte edhe te vockel /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. Darien

  Darien Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Kjo duket e lehtë, po e ka një kleçkë. /pf/images/graemlins/smile.gif

  [​IMG]
   
 12. Spiritvs

  Spiritvs Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Trendafil roze, po artificial prej lecke.
   
 13. erisa

  erisa Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  sa i lezetshem ´ky quitzi ok pra po hedh dhe une mendimin tim te shofim mos fitojme ndonje gje /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ai si bicim trendafili fallso duket ...mos eshte nga ato tranofilat qe hahen qe i vejn te tortat per tu duk bukur apo po flas percarte :confused:
   
 14. Darien

  Darien Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Që ishte trëndafil kuptohej - prandaj thashë duket e lehtë. Erisa të lumtë që e gjete pothuajse në të gjitha pikat: është trëndafil tek torta dhe është nga ata që hahet. Një pikë shtesë: Ishte tortë dasme - prandaj e pëlqeu ngjyrën Iola më duket. /pf/images/graemlins/smile.gif Ja fotografia e plotë:

  [​IMG]
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  [​IMG]


  Gjejeni /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 16. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  duke u nisur nga /pf/images/graemlins/tongue.gif duhet te jete dicka e cuditshme
  Uje ne pishin eshte shume e thjeshte!
  Perplasja e ujit ne pellg kur dike e kane hedhur ne uje eshte shume koti!!!
  Epo tani s'jam ne terezi te lodhem me!!!! :book:
   
 17. zog

  zog Primus registratum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  une them s'ka lidhje me ujin, ose eshte "lesh" pule (pllum), ose lesh qeni bardhosh.
   
 18. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  ee mendoj se veshi qenit bardhosh /pf/images/graemlins/tongue.gif ...
   
 19. DriniS

  DriniS Ecejak

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Une do thoja qe eshte bishti i atij qenushit qe ka nje AF-ist ketu /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 20. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Fotografi per gjeegjeza

  Veshi eshte e ka gjetur Bebuthi /pf/images/graemlins/smile.gif bishtin s'e ka ashtu /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe