Fotografi nga duart tona.!

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Hope, 13 Jul 2014.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

 2. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 3. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 4. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 5. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 6. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 7. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Samsung J5 ishte telefoni im i parapëlqyer, por më ra nga dora dhe iu thye ekrani, kështu që e ndërrova.

  [​IMG]
   
  Last edited: 24 Aug 2018

Shpërndajeni këtë faqe