Fotografi nga duart tona.!

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Hope, 13 Jul 2014.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ishte shumë llupse kjo këtu :p

  20170813_140127.jpg
   
  Strategu and Artin like this.

Shpërndajeni këtë faqe