Fotografi nga duart tona.!

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Hope, 13 Jul 2014.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Po filloj un i pari :)

  [​IMG]
   
  Jamie, xyz_xyz, nialla and 3 others like this.
 2. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

  image.jpg
   
  dev, glauk, Dreamer and 4 others like this.
 3. Elia:)

  Elia:) Valoris scriptorum

 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  [​IMG]
   
  xyz_xyz and rauli like this.
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Sunset a few months ago :) IMG_20131203_161658.jpg
   
  hareid, nialla, Elia:) and 4 others like this.
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 7. Hope

  Hope dans ton coeur

 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 10. rauli

  rauli Lupen

  1450279_695610490451785_1915320574_n.jpg :)
   
  Last edited: 15 Jul 2014
 11. rauli

  rauli Lupen

 12. rauli

  rauli Lupen

 13. rauli

  rauli Lupen

 14. Pazzini

  Pazzini Valoris scriptorum

 15. Pazzini

  Pazzini Valoris scriptorum

  [​IMG]
   
  Alazne, rauli and nialla like this.
 16. rauli

  rauli Lupen

 17. rauli

  rauli Lupen

 18. rauli

  rauli Lupen

 19. Alazne

  Alazne Forumium maestatis

 20. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

Shpërndajeni këtë faqe