Foto Nga Dritaria Ime...

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Dani83, 31 May 2006.

 1. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  per tu habit n'fakt... un kam 5 dit qe jam regjistruar ne kte forum e them se po ta vras içik menien do i dergoja fotot /pf/images/graemlins/smile.gif

  Odea esht regjistruar 4 vjet para ne forum e ka mbush 4 faqe duke shkrujt qe s'di /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.s. un du ate avatarin me çizmen origjinale /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. Odea

  Odea Primus registratum

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  Epo more djale, po te shohesh, sa postime ke bo ti ne nje muaj une skam bo ne nje vit lol. Jemi busy me life ne knej
  Gjithesesi, Trano, thanks lal, do ta provoj prape me vone.

  Plus, ti kthehemi notos, keto gjona duhet me qene i zgjut me i kap, gje qe une e kam te veshtire...lol E kapishe ti, njeri qe s'ulesh afer teste di kazzo lol (dhe qe me sa maj men une, e ke shkrujt gabim fjalen e piste lol)?
   
 3. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  lum si ti me t'pas zili... qe je busy life

  e me ç'shof nga dritarja jote... dhe te dush ste len ambienti, natyra e bukur te rilasohesh

  p.s. provo iher ti ta shkrush ate fjalen e piset siç shkruhet e te shikojm iher /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. Odea

  Odea Primus registratum

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  Hahaha, yes, natyre kaq e bukur dhe relaksuese sa te zgjo treni ne 5 te mjesit kur ti ke ron me fjet gjume ne oren 3...lol
   
 5. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  [​IMG]
   
 6. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  Mbreme tek ne ka rene debore. Foto nga ballkoni.


  [​IMG]
   
 7. Odea

  Odea Primus registratum

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  Vintage, ku eshte kjo, ne shkoder? Im guessing se tek emri e ke made in shkodra lol
   
 8. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  Ja cfare duket nga dritarja ime, duket si burg por ne te vertete jane kangjellat e ballkonit /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  [​IMG]
   
 9. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  LYEJ MO KANGJLLAT TI SE KANE ZENE NDRYSHK
   
 10. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Foto Nga Dritaria Ime...

  kuklla pse bertet mi goce apo te eshte bo Locku Caps? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe