Filma me titra shqip / Filma Shqiptar - DVDShqip.com

Diskutime tek 'Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting' filluar nga mandi_burrel, 4 Mar 2020.

 1. mandi_burrel

  mandi_burrel Primus registratum

  Pershendetje,

  Ndryshe nga te tjerat ju tregoj menyren me te thjeshte per te pare filma me titra shqip.
  Gjithashtu dhe filma te kinematografise Shqiptare (Filma Shqiptar) https://dvdshqip.com/filma-shqiptar/

  DVDShqip.com, eshte website i cili mbledh informacion nga faqet e tjera dhe i bashkon te gjitha ne 1.
  E thene me pak fjale cdo film eshte funksional dhe ne kualitetin maksimal te disponushem.

  Ju uroj nje dite te kendshme, pershendetje.
   

Shpërndajeni këtë faqe