Ferrari Schumacher fan club:)

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 5 Nov 2002.

 1. Guest

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  Po çpune ke me makinen vlla ,nuk me ke kuptuar Formula nuk eshte si Futbolli ose si sportet e tjera ti e di mire RAY.

  Titulli Kampion si Pilot

  Titulli Kampion si Makine

  Te gjithe ato qe jane me Ferrarin jane dhe me Shumacherin dhe kjo eshte e pa mundur.
   

Shpërndajeni këtë faqe