Ferrari Schumacher fan club:)

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 5 Nov 2002.

 1. olti

  olti Neo

 2. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  kjo esht foto qe i pershtatet schumit. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 3. Guest

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  he is so hot lol
   
 4. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  knej nga italia i therrasim "ER BANANA" se ashtu ma ka ftyren /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Guest

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  mmm sa mire emer shuem seksi i paskeni vene /pf/images/graemlins/wink.gif
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  Ndalohet rreptesisht ofendimi i anetareve te forumit
   
 7. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  [​IMG]

  Me vdiqe me kto fotot.Mundohu te gjesh url e fotos dhe jo faqen ku ndodhet se nuk del.
   
 8. Mistrec_Tirone

  Mistrec_Tirone Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  [​IMG]
   
 9. Guest

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  car foto qe ka ven ky mistrece papapa si eshte ky o zot si yll :thumbsup: :tipsy:
   
 10. Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  ec atu forza ferrari
   
 11. olti

  olti Neo

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  [​IMG]
   
 12. Ian

  Ian amos

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  Go go go go go go go
  .....huh go go go go go Ferrari
  its your F1
  we are gonna party party its your F1
   
 13. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  ngushllime vellezerve schumacher per vdekjen e nenes... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 14. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  Shumi triumfon ne IMOLA. Gara e katert ne kater gara te bera e gjashte here kampion bote i F1 Michael Schumaher tregon dhe njeghere se binomi Shumi-ferrari jane te pathyeshem.

  KOMPLIMENTE KAMPION!!!
   
 15. Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  Bo bo bo,jemi kampion edhe kete vit!
   
 16. StAvRoS

  StAvRoS Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  pssssss...skam cte them me ska asnje ne gjendje ta ndali schumacher-in...me dashje apo pa dashje do shpallemi kampion e per kete vit!
   
 17. rozart

  rozart Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  shumi la name s'behet keshtu ,do e siguroje titullin pa bo gjysmen e garave.
  ec aty ferrari bishe fare eshte
   
 18. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  me i miri eshte :thumbsup:
  FORZA SCHUMI :rockband:
   
 19. Guest

  Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  Sa mire qe e lavderoni Shumacherin eshte Gjerman dhe ju jeni te gjithe kunder gjermaneve por e keni qef se po mban Ferrarin me BUKE se ndryshe kishte marre fund.
   
 20. Re: Ferrari Schumacher fan club:)

  Po me po,ai eshte gjerman po me cfare makine po fiton se???!!!
  Gjerman eshte dhe ralfi po pse nuk fiton xhanem??!!' /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe