Favourite Metallica songs!!

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga master of puppets, 12 Mar 2003.

 1. master of puppets

  master of puppets Primus registratum

  Re: metallica:the new fuc###g song!!!

  metallica jane special guest ne filmin DARWIN AWARDS,ne itali del ne 1 qershor,ne usa duhet te kete dale me pare...
  link
  http://movie.darwinawards.com/
   
 2. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: metallica:the new fuc###g song!!!

  Uaaa , s'me besohet!!!

  lol
   
 3. bizi

  bizi Forumium praecox

  Re: metallica:the new fuc###g song!!!

  Disposable Heroes
  Mercyfull Fate ...
   
 4. nirvana_m

  nirvana_m Primus registratum

  Re: Favourite Metallica songs!!

  fade to black
   
 5. master of puppets

  master of puppets Primus registratum

  Re: Favourite Metallica songs!!

  Mettallica kthehen ne Itali..shpresoj te shkoj ti shikoj perseri

  Torniamo a Bologna
  2/4/2008 [ back ]


  Ciao e Buon Lunedi! Siamo qui per iniziare alla grande una nuova settimana e per informarvi che torneremo a Bologna, Italia per il nostro show il 22 Luglio al Parco Nord. Sono passati quasi cinque anni ... Troppo tempo !
   
 6. anteos

  anteos Primus registratum

  Re: Favourite Metallica songs!!

  dikur kane qene te preferuarit e mi...tani bota e rrokut nuk ka aq audienc dhe fansa si ne disa vite te kaluara
   
 7. master of puppets

  master of puppets Primus registratum

  Albumi i Ri

  Sipas sitit http://www.encycmet.com albumi i ri i Metallica duhet te dale vjeshten qe vjen.ne kete sit shkruhen dhe pershtypjet e Lars mbi kete Album.
   
 8. master of puppets

  master of puppets Primus registratum

  Re: Albumi i Ri

  DEATH MAGNETIC!!!
  keshtu quhet albumi i ri qe pritet te dale ne 12 shtator,ne youtube mund te gjeni videot e tre kengeve
  -the day that never comes
  -cyanide
  -my apocalypse
  perspektivat jane SHUUUUUME TE MIRA,po ju them vetem kete;the day that never comes ka strukture shume te ngjashme me FADE TO BLACK.
  kaq per sot
   

Shpërndajeni këtë faqe