Fan Klub i Autoritarit.

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga elviskelmendi, 4 Feb 2007.

 1. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Sa hot t'ban kjo mnyr egersie femnore.
  Kur je ishtu e eger ktu imagjino si do jesh en shtrat ...
   
 2. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Ketu e ke kaluar limitin... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif e shkreta ajo japonezka qe po provon te rilidhesh perseri ... mua me vjen keq per te... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 3. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  "Ketu e ke kaluar limitin..."

  Ti mos u ofendo kaq shum more Kiren se ishte vetem nji anderr...
  por me bekimin tane i might achieve it...
   
 4. Adeli

  Adeli Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Ha ha!
   
 5. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Pse more qeshesh /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 6. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  U beson ti enderrave ? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif


  Hey do doja te shihja sonte ne mbremje... dua te te kaloj dicka ... shpresoj do dukesh andej nga Balaklava...
   
 7. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Andrrat lujn rrol pozitiv en jet.

  Un vetem en Zotin kam uzdaj.
   
 8. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Pse the enderrat atehere? Cili qe qellimi? C'fare pate ne mendje ma thuaj tani? Ku deshiroje te dilje? Cfare deshiroje te beje? Heheheheh
   
 9. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Me sa kuptoj un ka shum mundsi qe kam dasht te labja me ba naten. Por at nat e kam kalu en nji makin blu e pistolet te shemtume en dor.
   
 10. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  "... Dhe per te thene te verteten, gangsteri dhe oficeri e kane te veshtire te qendrojne ne te njejtin person bashke..." - E,K

  Hehehehehe
   
 11. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  ahahaha!
   
 12. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Stars or diamonds?

  Njajo asht pytja ma seksi qe kam nije nojer ahahaha!
   
 13. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Beje nje pyetje tenden ti pastaj hajde dhe komento per timen!
   
 14. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  pse kaq angry ee?
  U know cokollata e ban njirin e lumtun. Duhet ta konsiderosh.
   
 15. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Jemi vehte te embela nuk na duhet cokollata fare
   
 16. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  ok mor e amel
   
 17. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  Si je sot?
   
 18. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  mir mor po ti? lol...
   
 19. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  S'ka tu veje me mire ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 20. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: aristokratja</div><div class="ubbcode-body">Dhe prape shkrues shume i mire i shqipes... &lt;img src="/pf/images/graemlins/lol.gif" alt="" /&gt; </div></div>


  More edhe nqoft se vdes aristokrate, madje edhe nqoft se vdes zonjushe, un kam me shperthy en zemren tane si rrahja e saj. njaq fort em don * ahaha* !
   

Shpërndajeni këtë faqe