Fan Klub i Autoritarit.

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga elviskelmendi, 4 Feb 2007.

 1. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Ok e terhoqa , por edhe ti terhiqe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 2. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: GANGO</div><div class="ubbcode-body">Fansa te mij!

  Po e shkruj ket ne oren 3.04 am.
  Nje arsye e mire per te ba ket gja
  kaq jasht karakterit tem
  eshte qe un kam lujt mensh.

  I have been driven crazy
  prej fjalimeve te shoqeve
  e shokeve
  qe me inkurajonin per te
  gjet 'my soul mate". Dhe prej
  kartolinave te tyre si '
  Such is Life"..."can even be worse"
  "Come to me tonight..:)" etc .

  Ndoshta po hyj en gjynah qe po
  complaint per shoqerin time en ket kohe.
  Por seriozisht se kam dit
  qe shoqet mund te bahen kaq boring
  vecanarisht kur mundohen te
  perfitojne te
  shkurtojne distancen me ty
  te thejne barrierat dhe
  finally dhe te te fusin duart...:).

  U duket veti se jan te zgjuara. Nje informnacion
  virtual imi ky.
  Por me mu nuk u ecen pasi
  asht si te kerkosh ar dhe te kapish
  gure.
  Ti krahasosh me vajzat italiane,
  kroate apo even shqiptare, shoqet e mija
  singaporeane skan asgja outstanding.

  Femnat shqiptare pershembull
  mund te mos e dijne kamasutren per mendesh
  por me kan mesu mire
  disa gjana gjat
  fazes se adoleshences se jetes teme...:).
  Si mesuese te mira gjithmone me thonin:
  venjau menjen mire mesiveve se kan me tu
  dasht en jete. Po pora me ke e ke. Ku e kisha
  menjen un
  ather.
  Tash e kam kuptu dhe me duket se i kam lan
  te deshperume ato. Dhe sa her qe flas en telefon me to
  me thojne
  he qyqan a te thame qe edhe ky Shen Valentin do te
  gjej vehtem qyqe pasi jo vetem
  qe nuk ke qene i vemendshem gjat "mesimeve"
  qe te kena dhan por edhe zoti te ka
  hup en singapor larg nesh.
  Gjaja e vetme qe me bajn me perjetu kto fjale
  eshte 'low self esteem".
  Dhe sic duket e vetmja gja qe
  na shqiptart jena te zotet
  eshte te ulim 'self esteem'-in e njenitjetrit
  poshte, ne menyre dhe vetem per te ngritur
  ate personal tonin.
  Tash me thoni mua qe skam arsye per te dal mendsh!!! </div></div>

  Kur i lexoj keto shkrihem se qeshuri... hajde tani mos u bej shume serioz ne jete po shkruaj dicka te tille perseri... mbaje shpirtin tend vital mos u jep shume pas punes e te beheshi si perendimoret edhe ti... mos ndrysho..kete dua te them...
   
 3. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  ahaha mu mvjen me qesh me cka kam shkru dikur.
  vjen i moment en jet qe qeshesh me disa gjana te shkumes
  ahahaha. kur i lexoj tash cuditem ca kam shkru

  tash me mungon imagjinata me shkru , por kam me shkru nojsen
  kur tkem koh
   
 4. aristokratja

  aristokratja Forumium praecox

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Mue m'duken te njetat (...)lliqe me thone te drejten.
  Mah...
   
 5. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Mu dukte nervoze kur e the ikyt... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
  noshta i ke keqkuptua ...
  ciao...
   
 6. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Ja sec ben CID im dalengadale e fut ne rrjetin e psikologjise duke luajtur ne emocionin e saj ... Jam e sigurte qe ti pret qe ajo te mbrohet e te sulmoje... pastaj ti perdor menyrat tua per te nxjerrur kuptimin e psikologjise se saj eh Kome ? Aristokratja kujdes ne cdo fjale te keqen kiren sepse ky pamarrur parasysh cfare thua drejtpersedrejti... pa u kushtuar shume konsiderate fjaleve qe thua drejtpersedrejti ky arrin te lexoje mes rreshtave dhe ne mendjen tende.
  bobobo Po leri ore vajzat rehat mos u bej psikologji... nuk jane kriminele keto /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 7. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  un te njoh ty ma mir se e njeh ti vetin... se ti ke fol e
  kurse un tkam nigjua /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 8. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: 'KOME'</div><div class="ubbcode-body">un te njoh ty ma mir se e njeh ti vetin... se ti ke fol e
  kurse un tkam nigjua /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif </div></div>

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 9. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  ke buzqeshje t'bukur... i like when things are kept simple...
   
 10. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Te faleminderit per komplimentin zoteri. Ka me shume vlere kur vjen nga ti ... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

  Silly ! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
   
 11. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  s'ke nevoj mem falenderu verbalisht por em gjej kush asht
  ikjo super-sexy-vajz en ikyt vidjo... kjo vertet qe asht hot.

  http://www.youtube.com/watch?v=hcWqYp3mG_E  A te duket sikur kopja identike e Siti Binte Fah. ?
   
 12. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  I Merzitun en ni shpi te huj. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

  S'ka gja ma bukur se me pi lang kiwi-banane en 2:39 am,
  i kredhun en mendimin qe ajo stjuardesha e emirateve
  asht gati me e kry picen. En noj nate tjeter kisha preferu,
  ven t'kuqe. Po pse me pi cfar deshiron, kur c'do gja tjeter
  sonte asht tu t'shku en krah t'kundert.
  S'jam tu ba lojna. Gjanat jan shum keq.

  Sonte bahen 13 dit qe Adeli asht zhduk prej faqes t'dheut.
  1 shoqe jeme m'ka lan vetun en dhom te ndenjes
  me gatu pica per 1 ore. E dashura jeme singaporjane
  se shpejti ka mem lan per nji djal tjeter .
  Eh si kenka jeta.
  Para se me ra en dashni marojm me ra en dashni
  sa bijm bahna si 2 ant e nji medalje. Hic nuk munena me
  e perball njanitjetrin.
  Problemi filloi parmram kur singaporjanes i thash
  ' na bame dashni bashk jo sex'.
  D'vet c'do vajz e ka me te than qe "me ba dashni"
  e "me ba sex" jan dy gjana te kunderta.
  'me ba seks' asht cka na mashkujt kerkojm,
  e 'me ba dashni' asht c'ka jena te detyrum me e qujt ate
  sepse ashtu u pelqen vajzave me e qujt. Na thojm
  at c'ka u pelqen vajzave me nigju.
  Mas ktij debati parmram ,kam shpres qe neser mrama
  kam me ken single e avaliable prap.
  Burri ka nevoj me ken beqar kajher en jet.
  Nuk munesh me nejet tu buzqesh ndaj tana marrinave
  gjithmon, nuk munesh me hanger te njajten "dark" cdo nat.
  Un menoj qe 2 dit lidhje ose martes jan shum. Lidhja, fjesesa ose martesa duhet me ken kontrate per nji nate, pa t'drejt rinovimitmas dats te skadencs. Secili partner duhet te ket te drejt
  me dal prej kontrats me 1 ore paraljamrim. Problemet,
  nqoft se ka nonje, duhet me u zgjill en shtrat.

  (Asht surpriza qe t'thash /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif )
   
 13. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Keto momente qe ndodhem vehtem para se te nisem per udhetim me kap ai malli i papershkruar per ty. Me ke thene qe quhet " post meeting neurosis", /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif . Po nisem per udhetim por si perhere le zemren time pas ketu. Te lutem kujdesu shume per te se eshte shume e ndjeshme zemra ime. Po pate kohe shko hap shtepine, dyert dhe dritaret qe te ajroset, mos prek asgje nese nuk je ne gjendje ta vesh perseri aty ku e merr hehehehehe. Mbaj gjithcka ne rregull dhe perpiqu te mos harrosh celesat brenda perseri. hehehehe... dhe gjate kesaj kohe te lutem zhduku nga mendja dhe syte e mi ndonjehere se me duhet te punoj. Zhduku!te pakten per 1-2 minuta nga syte e mendja ime keshtu mund te punoj. Dhe i gjori ti po me harrove... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 14. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Kiren</div><div class="ubbcode-body"> Po nisem per udhetim por si perhere le zemren time pas ketu. </div></div>

  ke harru ktu edhe karikusen e telefonit hohohoho /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_clap.gif
   
 15. Adeli

  Adeli Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Ha ha!
   
 16. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Pse qeshesh? Kur te kthehet tash ka me na ba noj aksident
  qe ska me na myt as ska me na ba ma te fort maje men.
   
 17. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Kiren</div><div class="ubbcode-body">Keto momente qe ndodhem vehtem para se te nisem per udhetim me kap ai malli i papershkruar per ty. Me ke thene qe quhet " post meeting neurosis", /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif . Po nisem per udhetim por si perhere le zemren time pas ketu. Te lutem kujdesu shume per te se eshte shume e ndjeshme zemra ime. Po pate kohe shko hap shtepine, dyert dhe dritaret qe te ajroset, mos prek asgje nese nuk je ne gjendje ta vesh perseri aty ku e merr hehehehehe. Mbaj gjithcka ne rregull dhe perpiqu te mos harrosh celesat brenda perseri. hehehehe... dhe gjate kesaj kohe te lutem zhduku nga mendja dhe syte e mi ndonjehere se me duhet te punoj. Zhduku!te pakten per 1-2 minuta nga syte e mendja ime keshtu mund te punoj. Dhe i gjori ti po me harrove... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif </div></div>

  O shejtane ka fillu malli mem marr per ty.
  Vec me ta ba me dije deshta. Goodnight Kiren.
   
 18. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Shejtan je per vehte. Ja si genjen. Por "edhe kur genjen gjithmone thua te verteten". Syte e tu flasin. Syte e tu flasin shume /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
   
 19. Singapuras

  Singapuras Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Syt e gjithkujt flasin. Syt e mi skan asigja te vecant prej
  syve tjerve.
   
 20. kiren

  kiren Primus registratum

  Re: Fan Klub i Autoritarit.

  Po kane po te them! Ketu urdheroj une jo ti!
   

Shpërndajeni këtë faqe